thumbnail

Připravuje Sony remake hry MediEvil 2?

Martin Šmíd , 04.02.2020 13:42,  25

Koncem minulého roku vyšel pro konzoli PlayStation 4 remake klasické plošinovky MediEvil, který je u nás dostupný dokonce v kompletní české lokalizaci. Ačkoliv si v recenzích neodnášel ty nejvyšší známky, fanoušci ho přijali kladně a v prodejích si špatně určitě nevedl. A i proto by Sony neměla mít problém odklepnout remake druhého dílu, po němž fanoušci také už nějakou chvilku volají. Že by mohl být už ve vývoji, nyní naznačil hudební skladatel Andrew Barnabas, který složil soundtrack pro původní trilogii i remake prvního dílu z minulého roku.

Účet na twitteru SaveMediEvil byl hodně aktivní v posledních letech a snažil se při každé příležitosti Sony upozornit, že by bylo pěkní MediEvil přivést zpět. Když je venku remake prvního dílu, začátkem února napsal na twitter jasný vzkaz, a to číslovku 2. Na tu hned hudební skladatel Andrew Barnabas zareagoval slovek „Vlastně….“ A i následující jeho odpověď na jiný post na twitteru dává naději, že bychom se druhého dílu mohli dočkat. Vyvrátil totiž to, že by si remake prvního dílu vedl špatně. Musíme ale samozřejmě počkat na Sony, jestli přijde s oznámením.

Za remakem prvního dílu stálo menší nezávislé studio Other Ocean. Má tak se světem hry MediEvil zkušenosti. Dá se proto předpokládat, že pokud by měl vznikat remake druhého dílu, bude od stejných vývojářů.

Přáli byste si vůbec remake druhého dílu hry MediEvil?

Zdroj: jackofallcontrollers.com

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Mafia II: Definitive Edition

  6

  Assetto Corsa Competizione

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  9

  Borderlands Legendary Collection

  7

  Ion Fury

  7

  Minecraft Dungeons