thumbnail

Přiblížena dvě rozšíření pro Metro Exodus

Martin Šmíd , 17.05.2019 11:56,  10

V únoru vyšla povedená akční hra Metro Exodus od studia 4A Games. Pokud jste si ji oblíbili jako my, určitě vás budou zajímat dvě plánovaná rozšíření Two Colonels a Sam's Story. Ty jsou dostupné v rámci Season Passu za 24.99 euro. Zatím nevíme, kdy se jich dočkáme, alespoň jsme se ale nyní dozvěděli, co můžeme čekat.

První vyjde rozšíření Two Colonels, které sleduje velitele Khlebnikova v tunelech Novosibirskom, který se na Silvestr snaží dostat ke svému synovi Kirillovi. Jak ovšem tušíte, tunely jsou plné nejrůznějších monster a překážek, takže to nebude jednoduchá cesta. Během ní bude muset řešit i přežití místních lidí, protože tunely zaplavuje sliz, útoky mutantů se stupňují a zelená látka chránící lidi před ozářením mizí. Vývojáři slibují zcela novou lineární kapitolu s klaustrofobním prostředím, která přinese i zcela novou zbraň, smrtící plamenomet.

Zatímco rozšíření Two Colonels má být klasickým lineárním Metrem, to rozšíření Sam’s Story nabídne sandboxový level ve Vladivostoku, přičemž hlavním hrdnou v něm bude americký voják Sam. Ten působil na ambasádě v Moskvě, ale po hrůzných událostech má jediný cíl, dostat se zpět domů ke své rodině. Při cestě zpět do USA se dostane po opuštění Aurory do Vladivostoku, kde bude muset využít všechny své schopnosti, aby přežil a dokončil svoji cestu.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Persona 5 Strikers

  9

  Control Ultimate Edition

  9

  Call of the Sea

  9

  The Nioh Collection

  4

  Werewolf The Apocalypse – Earthblood

  8

  Bravely Default 2