thumbnail

Přiblížen dodatečný obsah pro Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia

Martin Šmíd , 04.05.2017 18:21,  3

Před nějakou dobou Nintendo oznámilo, že připravovanou hru Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia bude po vydání zásobovat dodatečným obsahem, aby u ní udržel hráče.Dnes Nintendo tento obsah představilo v tiskové zprávě, kterou vám předkládáme níže v novince s veškerými informacemi. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia vyjde pro kapesní konzoli Nintendo 3DS už 19. května.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva

Počínaje 19. květnem budou moct hráči postupně rozšířit své dobrodružství za pomoci pětice velkých DLC balíčků, které jim umožní získat více zlata a zkušeností, prozkoumat skrytou minulost Valentie a naverbovat nové hratelné postavy. Pro fanoušky série tyto DLC balíčky budou představovat další nálož zážitků do tak již robustního RPG.

Všechny tyto balíčky a jejich jednotlivé části mohou být zakoupeny samostatně, čímž dávají hráčům naprostou svobodu v tom zda, kolik a jaký obsah si budou chtít pořídit. Season Pass pro hru Fire Emblem Echoes: Shadow of Valentia pak nabídne všech pět balíčků za 44,99 Euro. Zakoupením Season Passu tak fanoušci toužící po všech dostupných rozšířeních ušetří přes 30 % oproti tomu, kdyby všech 22 kousků nového obsahu zakoupili samostatně.

 • DLC Pack #1 – Fledgling Warriors Pack (vychází 19. května za 7,99 Euro a bude obsahovat tři nové přídavky): Ideální pro hráče, kteří nejsou daleko v příběhu. Tento balíček totiž obsahuje nový dungeon jménem The Astral Temple, který hráčům umožní získat více předmětů a dvě nové bojové mapy, přičemž jedna je ideální pro hromadění peněz, zatímco druhá pro získání dodatečných zkušenostních bodů.
 • DLC Pack #2 – Undaunted Heroes Pack (vychází 25. května za 9,99 Euro a bude obsahovat tři nové přídavky): Krom nového dungeonu s názvem The Inner Sanctum bude tento balíček obsahovat také dvě nové náročné bojové mapy určené pro silnější a zkušenější hrdiny, kdy jedna bude ideální pro získání ještě většího množství zkušeností zatímco ta druhá k nahromadění ještě většího bohatství.
 • DLC Pack #3 – Lost Altars Pack (vychází 25. května za 14,99 Euro a bude obsahovat deset nových přídavků): Tajemný dungeon v tomto balíčku bude ukrývat sílu schopnou vylepšit postavy na třídy, které se v hlavní hře vůbec neobjeví, čímž jim umožní dosáhnout doposud nevídané síly.
 • DLC Pack #4 – Rise of the Deliverance Pack (vychází 1. června za 12,99 Euro a bude obsahovat 4 nové přídavky): Objevte nikdy předtím nevyprávěnou historii Valentie v tomto prolog balíčku. Připravte se na zcela nový příběhový obsah včetně dodatečného dabingu v sérii náročných map a nových podpůrných konverzací mezi vybranými hrdiny, stejně jako na možnost velet postavám, které v hlavní hře jinak nenajdete.
 • DLC Pack #5 – Cipher Companions Pack (Datum vydání bude odhaleno v následujících měsících, cena bude 4,99 Euro a bude obsahovat 2 nové přídavky): Někteří hrdinové z populární japonské karetní hry Fire Emblem Cipher vám ve hře Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia nabidnou své služby. Více informací o tomto DLC balíčku bude zveřejněno v následujících měsících.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Diablo II: Resurrected

  9

  Quake

  9

  Kena: Bridge of Spirits

  8

  The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

  9

  Death Stranding: Director’s Cut

  7

  NHL 22