thumbnail

Příběhový trailer na Xenoblade Chronicles 2

Martin Šmíd , 27.11.2017 17:04,  7

Koncem týdne vyjde pro konzoli Nintendo Switch výpravné japonské akční RPGčko Xenoblade Chronicles 2. Pokud se na něj těšíte, můžete si nyní zkrátit čekání nově vydanými trailery, zaměřujícím se na příběhové pozadí a postavy, které během hraní potkáte. Na trailery se podívejte níže.

Zdroj: Tisková zpráva


Tisková zpráva od Nintenda:  

Xenoblade Chronicles 2 je dalším pokračováním kritiky oceňovaného RPG, které bylo vydáno v roce 2011 pro Nintendo Wii. Tento díl představuje nové postavy, světy a upravený bojový systém, ve kterém se hráči první hry i tak rychle zorientují. V Xenoblade Chronicles 2 jsou umělé formy života známé jako Blade, které si vytvoří pouto s Drivery, kterým propůjčí své schopnosti a zbraně při boji. Hlavní postava Rex je Driver, zatímco Pyra je Blade. Aby se fanoušci seznámili s postavou Rexe před zahájením prodeje hry, do The Legend of Zelda: Breath of the Wild přibude 9. listopadu ve zdarma dostupném updatu nový Side Quest, který umožní získat Rexův kostým pro Linka. Update bude dostupný pro Nintendo Switch i Wii U.

V průběhu boje i mimo něj mají Blade dostupnou širokou škálu podpůrných schopností. Během vašeho dobrodružství vám mohou zvýšit získané množství itemů, otevřít nové cesty nebo spustit jiné speciální efekty. Během bojů s podporou zvolené Blade mohou hráči využít efektů na ochranu Driverů, zesílení jejich útoků a mnoho dalších. Každá Blade poskytuje jiné schopnosti, což přidává další možnosti do bojové strategie.

Blade nejsou jediné formy života, se kterými se hráč může setkat během svých cest po zádech mohutných Titánů. V rozsáhlém světě Alrestu se hráč střetne s mírumilovnými i agresivními divokými zvířaty všech tvarů a velikostí, potulujícími se po obřích rostlinách, v temných jeskyních, zamrzlých královstvích, spálených zemích a písčitých plážích. Pokud se hráčům podaří zdolat některé Unikátní Bestie, na připomenutí této bytosti se objeví náhrobek, který hráči umožní znovu prožít tyto bitvy za speciální odměny.

Během cestování po ohromném světě Alrestu mohou hráči narazit na speciální mezníky, na které se dá kdykoliv teleportovat, nebo na zářící místa zvaná Collection Points, která mohou dát příležitost získat cenné předměty či možnost ponořit se pod mraky a zajistit si tak těžko dostupné poklady. Alrest je také plný rušných měst. Každý Titán má unikátní rozložení a atmosféru – od obchodních čtvrtí až po obytné části.

Fanoušci hry, kteří touží pro rozšíření jejich epického dobrodružství si mohou zakoupit Expansion Pass, který jim zaručí okamžitý přístup k DLC, jakmile vyjde v době mezi vydáním hry a podzimem 2018. Toto rozšíření do hry přidá nové questy, předměty, dokonce i challenge Battle mód, kde se hráči budou moct utkat se silnými nepřáteli, další dobrodružství s novým vedlejším příběhem odehrávajícím se v Elysiu. Detaily, týkající se jednotlivých prvků Expansion Passu, budou zveřejněny v budoucnu.

Hra Xenoblade Chronicles 2 bude dostupná 1. prosince exkluzivně pro Nintendo Switch. Stejný den půjde do prodeje i Nintendo Switch Pro Controller – Xenoblade Chronicles 2 Edition a Xenoblade Chronicles 2 Collector’s Edition. Tato speciální verze bude obsahovat hru, krásný ilustrovaný artbook s 220 stránkami plných designů a artworků postav, krajiny a objektů ze hry, CD s výběrem nejlepší hudby ze hry a speciální kovovou krabičku s cartridgí. Hráči, kteří upřednostňují digitální verzi, se kterou je jejich dobrodružství stále s nimi uložené v konzoli Nintendo Switch, si mohou hru předobjednat v Nintendo eShopu samostatně nebo dohromady s Expansion Passem. Hráči, kteří si předobjednají digitální verzi budou mezi prvními, kdo si budou moct hru zahrát v den jejího vydání 1. prosince.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  7

  Destroy All Humans!

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  8

  Mortal Shell

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Battletoads