thumbnail

Představeno rozšíření Operation: Shadow Legacy pro Rainbow Six Siege

Martin Šmíd , 17.08.2020 10:28,  5

Ubisoft v posledních dnech lákal na novou sezónu ve své úspěšné mutliplayerové hře Rainbow Six Siege, která přijde s novým rozšířením Operation: Shadow Legacy, a tedy i řadou pro fanoušky zajímavých novinek. Tou nejzajímavější je určitě nový agent v podobě Sama Fishera ze série Splinter Cell. Jde o útočníka, který může využívat útočnou pušku SC3000K nebo SMGčko MP7, navíc má k dispozici i pistol 57USG, granáty a claymorky. Co ovšem Sama odlišuje od ostatních agentů, tak je možnost vystřelovat speciální kamery, které projdou i zesíleným povrchem. Hned tak získáte lepší přehled o tom, co se za zdí děje. Navíc kamerka má dvě ještě další dodatečné funkce. Jednak má noční režim, jehož zapnutí je doprovázeno ikonickým zvukem Splinter Cell série, ale také laser, díky němuž může zničit rušičky a další techniku protivníků.

Sam bude tentokrát jediným agentem, který se do hry dostane. Vývojáři ovšem přijdou i s upravenou mapou Chaletu, která prošla vizuální změnou, a také byly přepracovány některé místnosti v rozlehlé horské chatě. Níže v novince se můžete podívat na gameplay trailer, který vám aktualizaci Operation: Shadow Legacy představí. Její datum spuštění zatím oznámeno nebylo, ale mělo by se tak stát v dohledné době.

Hra Tom Clancy's Rainbow Six Siege je dostupná pro PC i konzole PlayStation 4 a Xbox One. Koncem roku by se měla dostat i na konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  WRC 10

  9

  Deathloop

  7

  Aliens: Fireteam Elite

  8

  F1 2021

  7

  Life is Strange: True Colors

  7

  Tormented Souls