thumbnail

Představena nová sezóna pro Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Martin Šmíd , 19.08.2019 11:11,  6

O víkendu vývojáři ze studia Ubisoft představili novou sezónu akční hry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, která se bude jmenovat Operation: Ember Rise. Stejně jako předchozí sezóny, i tato nabídne dva nové agenty (pro útok Amaru a pro obranua Ember), přepracovanou starší mapu, ale také přepracovaný Ranked systém a několik dalších novinek. Na představení agentů se podívejte níže v novince.

Zároveň bylo oznámeno, že hra Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege dostane s novou sezónou Battle Pass, který můžete znát z her Fortnite nebo Apex Legens. Vývojáři hodlají tento systém nejprve začátkem sezóny otestovat, takže uvolní menší Battle Pass na sedm dní. Jmenovat se bude Call Me Harry a bude zdarma pro všechny hráče. Jak asi očekáváte, nabídne několik kosmetických doplňků. V průběhu sezóny pak hodlají vývojáři uvolnit už velký Battle Pass, který bude placený. Více se o něj dozvíme později. Kromě nových odměn má Battle Pass vyprávět i příběh o jednotlivých agentech. První bude zaměřen hlavně na Harryho, nového velitele týmu Rainbow.

Pokud vlastníte členství Twitch Prime, budete moci brzy získat speciální balíček s kosmetickými doplňky.

 

Protože se blíží nové konzole, byli vývojáři dotázáni, jestli hra vyjde v nějaké upravené verzi i pro ně. Na tuto otázku ale zatím nemohou odpovědět. „Chceme tu s hrou zůstat ještě hodně dlouhou dobu a zároveň ji rozšířit k co nejvíce lidem. Teď ale nemáme nic, co bychom mohli k tomuto oznámit,“ říká režisér Alex Kirpazis. 


 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Vader Immortal: A Star Wars VR

  7

  FIFA 21

  8

  Star Wars: Squadrons

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning