thumbnail

Představena kariéra v MotoGP 20

Martin Šmíd , 06.04.2020 15:26,  2

Už 23. dubna vyjde závodní hra MotoGP 20 pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Ta nabídne přepracovanou kariéru nazvanou Managerial Career, a právě o ní je nový trailer, na který se podívejte níže v novince. „Tento nový režim kariéry hráči umožní vžít se do role profesionálního závodníka a užít si napínavý a progresivní zážitek na trati i mimo ni. Stejně jako ve skutečném MotoGP platí, že být na okruhu nejrychlejší zkrátka nestačí; hráči musí činit ta nejlepší rozhodnutí a najít vítěznou strategii, která jim pomůže vyhrát šampionát,“ stojí v popisku vývojářů.

Zdroj: Tisková zpráva

„Podobně jako ve skutečném životě je jednou z klíčových osob na špičce týmu osobní manažer, jehož práce může být neskutečně důležitá, když přijde řeč na sponzorství a smluvní příležitosti. Hráči musí vyhodnotit všechny nabídky, které obdrží, a to jak od skutečných týmů, tak i nových týmů, které vytvoří hráč. Zároveň musí pečlivě zvážit svoje zapojení a očekávání, než učiní rozhodnutí. Pokud si hráč vybere nový tým, bude si moct vytvořit závodníka a motorku pomocí různých grafických editorů pro úpravu přilby, závodního čísla, nášivky na spodní části zad, nálepek a kombinézy. Schopnosti osobního manažera přijdou vhod, když dostane za úkol vytvořit silnější tým nebo vyjednat lepší plat podle toho, k čemu se hráč přikloní.

Hráčův výběr technického týmu bude mít vliv i na výkon motorky. Ti nejschopnější technici dokážou vyvíjet motorky lépe a rychleji, ale samozřejmě budou mnohem dražší než ostatní. Jak nalézt tu správnou rovnováhu mezi rozpočtem a výkonem? To je na čistě na hráči! Cvičné jízdy během víkendu poskytnou cenná data pro vývoj, ale synergie mezi techniky rozhodne o tom, jak velká část těchto znalostí půjde skutečně využít k výrobě nových součástí. Každý technik bude mít různé schopnosti v různých oblastech, takže týmová práce bude klíčová.

Účast na zimních a mezisezónních testech umožní hráčům vylepšit motorku, vybrat si až 3 různé balíčky s různými kombinacemi motorů a rámů a najít dokonalé nastavení pro danou sezónu. Jakmile sezóna začne, hráči mohou zvyšovat výkon různých součástí motorek, získávat a investovat vývojové body a dostat se pomocí výzkumného a vývojového týmu na tu nejvyšší úroveň. Aerodynamika, elektronika, výkon motoru a spotřeba paliva – to jsou jen příklady mnoha technických faktorů, které mohou nyní hráči spravovat, aby svou motorku vylepšili,“ stojí dále v tiskové zprávě. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Microsoft Flight Simulator

  9

  Deathloop

  9

  Tales of Arise

  8

  Little Nightmares II

  8

  WRC 10

  7

  Life is Strange: True Colors