thumbnail

Představena hra NHL 20, vyjde v polovině září

Martin Šmíd , 20.06.2019 09:12,  39

Fanoušci hokeje se určitě těšili na představení nového ročníku NHL od EA Sports. Ten byl nyní představen, vyjde 13. září opět jen pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, a stejně jako předchozí ročník nenabídne nový engine, který si fanoušci přejí už řadu let. Ačkoliv hra bude postavena na starším enginu, přesto by se měli fanoušci dočkat vylepšené vizuální stránky, ale i řady dalších novinek, ať už jde o nové animace, chytřejší umělou inteligenci, novinky v Hockey Ultimate Team nebo zcela nový režim Eliminator, který je obdobou battle royale. Více se o hře dočtete níže, kde přikládáme oficiální popisek novinek od vývojářů, ale také první obrázky a oznamující trailer. Do komentářů nám napište, jak se vám nový ročník líbí.

Zdroj: www.ea.com/cs-cz/games/nhl

Oficiální popisek od vývojářů

Rychlost a střelba pod taktovkou RPM

NHL 20 představí další velkou inovaci v herním systému, o kterou se postará technologie RPM, v podobě charakteristických střel superhvězd. Vaše oblíbené hvězdy NHL nyní vypadají a působí opravdu autenticky zásluhou typických střeleckých stylů rozpoznatelných ze skutečného světa. Kromě toho do hry přibude přes 45 nových kontextuálních animací střel, které se pozitivně odrazí na autentičnosti hráčů využívajících nové nástroje k tomu, aby dostali puk do sítě.

Technologie RPM také přinese do hry větší rychlost prostřednictvím přepracovaných animací přechodů při střelách, přihrávkách a vyzvedávání puku bez snížení hráčovy rychlosti. Výsledkem jsou rychlejší a plynulejší akce na obou stranách kluziště.

A konečně nová umělá inteligence brankářů zahrnuje kompletní analýzu útočné hrozby, díky níž brankáři lépe čtou hru a vyhodnotí úroveň hrozby každého útoku před aktivně kontrolovanými dorážkami a nasměrováním puků mimo nebezpečí.

Nová generace hokejových přenosů

Přepracované audiovizuální zpracování zápasů přinese do NHL 20 nového komentátora i spolukomentátora a vylepšené časomíry, průhledová okna a pohybovou grafiku. To vše s důrazem na to, abyste se středobodem nejdůležitějších okamžiků v zápase stali právě vy. Nově si budete moct připomenout a prohlédnout své nejpamátnější akce v zápase, kterými bezpochyby uhranete své spoluhráči i protivníky.

Nový mód a ikony v režimu Hockey Ultimate Team

Hockey Ultimate Team nabízí nový způsob hraní v podobě módu Squad Battles, fanoušky oblíbeného režimu ze série EA SPORTS™ FIFA, v jehož rámci můžete bojovat v off-line bitvách o hodnotné odměny. Každý den budou k dispozici noví soupeři, včetně týdenních vybraných mužstev vytvořených hráči NHL, slavnými hudebníky, hokejovými influencery a hvězdami z ostatních oblíbených sportů. Squad Battles představují zcela nový způsob soupeření, získávání odměn a budování vašeho vysněného týmu, s nímž se postavíte nejlepším mužstvům vytvořeným věhlasnými jmény sportu a zábavy.

Hockey Ultimate Team dále přivítá novou soupisku hratelných hokejových ikon, jejichž celkový počet přesáhne hranici 400.

Nové možnosti hraní s přáteli

NHL 20 přinese zcela nový kompetitivní herní režim: Eliminator. Eliminator, vycházející z jednoduchého principu „vítěz bere vše“, je novým způsobem soupeření v režimech NHL ONES a NHL THREES, jenž proti sobě postaví až 81 hráčů, kteří se v turnajovém pavouku utkají o titulu absolutního vítěze. Zahrajte si sólo v režimu ONES Eliminator, nebo utvořte tým s přáteli a vrhněte se na THREES Eliminator s cílem opanovat tři po sobě následující vyřazovací kola proti čím dál lepším soupeřům a stát se šampiony.

Další novinkou v NHL 20 je možnost zahrát si ONES, z loňska fanoušky oblíbený režim všichni proti všem na venkovních kluzištích, v rámci lokální hry více hráčů. Vy a dva přátelé si můžete vybrat z elitní soupisky svých oblíbených hráčů NHL, disponujících jedinečným herním stylem na základě zvolené třídy, a pustit se do hraní na osmi venkovních kluzištích z pohodlí gauče.

Neustále se rozrůstající World of CHEL

Novinkou ve World of CHEL jsou výzvy CHEL, týdenní herní události napříč vašimi oblíbenými režimy, jejichž splněním si odemknete jedinečné možnosti úprav, získáte ZK pro svou postavu a další. NHL 19 nabídla obrovskou škálu možností úprav postavy a s přechodem na nový ročník se toto číslo unikátních předmětů zvýší na více než 2000. Vystavte na odiv svůj vzhled a herní styl prostřednictvím nejrůznějšího vybavení od volnočasových kousků po výstroj největších hokejových značek. V rámci čtyř nových venkovních lokalit inspirovaných ikonickými prostředími se podíváte do odlehlé divočiny nebo k městským dominantám.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Project CARS 3

  7

  Vader Immortal: A Star Wars VR

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  7

  Mafia: Definitive Edition