thumbnail

Představena hra Lego DC Super-Villains, první trailer

Martin Šmíd , 30.05.2018 15:20,  1

Herní vydavatel Warner Bros. Interactive Entertainment dnes s vývojáři ze studia TT Games oficiálně oznámil hru Lego DC Super-Villains, v níž si budete moci vytvořit vlastního padoucha. Lego DC Super-Villains vyjde ještě letos, přesněji v polovině října pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

„Hráč se se svou postavou stává středobodem herního příběhu, který byl vytvořen ve spolupráci s DC Enternainment, a během svého dobrodružství se setká s mnoha ikonickými záporáky. Ve hře LEGO DC SUPER-VILLAINS přenechává Liga spravedlnosti starost o ochranu planety Země skupině nových hrdinů z paralelního vesmíru, kteří sami sebe nazývají Syndikátem spravedlnosti. Brzy však vyjde najevo, že noví hrdinové tak úplně nejsou ti, za které se vydávají.. Vaším úkolem bude spojit své síly s ostatními superzáporáky a odhalit a následně překazit ďábelské plány těchto neznámých narušitelů,“ stojí v tiskové zprávě.

Hra Lego DC Super-Villains vyjde také v kusově omezené Deluxe Edici, která nabídne hru Lego DC Super-Villains, Season Pass, předběžný přístup k DLC DC Super-Villains: TV Series DLC Character Pack a exkluzivní minifigurku.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Godfall

  8

  Assassin’s Creed Valhalla

  9

  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

  5

  Bright Memory

  9

  Marvel’s Spider-Man: Remastered

  8

  Gears Tactics