thumbnail

Představena akční hra Rainbow Six Extraction, vyjde v polovině září

Martin Šmíd , 12.06.2021 21:16,  3

Herní vydavatel Ubisoft před několika lety oznámil kooperativní akční hru Rainbow Six Quarantine. Následně se po ní slehla zem a dlouho jsme o ní neslyšeli. Až tento týden Ubisoft oznámil, že se nakonec bude jmenovat Rainbow Six Extraction a více se o ní dozvíme během prezentace Ubisoft Forward. Skutečně se tak stalo. Hned na úvod jsme se dočkali pěkného CGI traileru, jenž ukázal, že agenti tentokrát budou čelit zákeřnému viru a tím pádem nejrůznějším zmutovaným monstrům.

„Nové vybavení, nové schopnosti, nová strategie. Spojte se s přáteli v této kooperativní hře pro 3 hráče a společně překonejte dosud nejnebezpečnějšího nepřítele v historii Rainbow Six. A pokud někdo z vás padne v kontaminované zóně, je na vás a vašich spoluhráčích, abyste zorganizovali záchrannou akci a zajistili, že se všichni dostanou ven živí,“ stojí v popisku hry. Níže se můžete podívat na zmíněný CGI trailer i delší gameplay video se záběry z hraní.

Hra Rainbow Six Extraction vyjde 16. září letošního roku pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. Vývojáři se pochlubili, že od prvního dne bude zapnutý cross-play, takže hráči budou moci hrát společně a je jedno, na jaké platformě zrovna hrají.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Chivalry 2

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  7

  Mario Golf: Super Rush

  8

  F1 2021

  9

  Guilty Gear -Strive-