thumbnail

Představen nový model sluchátek SteelSeries Arctis 9

Martin Šmíd , 16.09.2020 09:59,  9

Společnost SteelSeries tento týden představila nový model svých úspěšných sluchátek z řady Arctis, který má přinést kvalitní zvukový výkon a duální bezdrátové připojení na počítače a konzole PlayStation. Hlavně je upozorňováno na plnou kompatibilitu s přicházející konzolí PlayStation 5. Pokud se chcete o headsetu SteelSeries Arctis 9 dozvědět více informací, můžete níže v novince, kam přikládáme tiskovou zprávu i s obrázky. Cena headsetu je stanovena na 199 euro.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva

Headset kopíruje již zavedený design rodiny Arctis. Nechybí ani ikonická čelenka sloužící jako flexibilní hlavový most, která umocňuje komfort samotných náušníků z prodyšné Airweave tkaniny. Pevný kovový skelet zajištuje odolnost a stabilní nošení na hlavě.

Na jednom z náušníků je umístěno také ovládání hlasitosti ChatMix upravující poměr hlasitosti mezi zvuky ze hry a komunikační aplikace.

SteelSeries Arctis 9 poskytuje prověřené bezdrátové 2,4GHz připojení s nízkou latencí reprodukující vysoce kvalitní zvuk. Navazuje na své rodinné příslušníky Arctis Pro Wireless a Arctis 9X a podtrhuje univerzálnost také využitím Bluetooth připojení. Uživateli tak umožňuje v jeden okamžik připojit headset k mobilním zařízením pro přijímání hovorů, přehrávání hudby a zároveň vnímat herní zvuky přes bezztrátové 2,4GHz připojení.

Nový headset pokračuje v tradici svých předchůdců a nabízí Discordem certifikovaný mikrofon a kvalitní zvukový přednes. Bidirekcionální ClearCast mikrofon nabízí čistý hlas bez rušivých elementů v pozadí, reprodukce je naopak podpořena technologií DTS Headphone:X v2.0.

Baterie v headsetu Arctis 9 umožní uživateli více než 20 hodin aktivního používání na jediné nabití.

Obrázky

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  7

  Destroy All Humans!

  8

  WRC 9

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  7

  Marvel’s Avengers

  8

  Paper Mario: The Origami King