thumbnail

Představen end game a post-launch plán pro Borderlands 3

Martin Šmíd , 02.09.2019 14:13,  15

Už jen pár dní zbývá do vydání akční RPG hry Borderlands 3. Vývojáři ze studia Gearbox Software se o víkendu účastnili akce PAX West, kde odhalili nejen end game obsah, který bude pro Borderlands 3 velmi důležitý, ale zároveň i nastínili dodatečný obsah, který budou přidávat po vydání.

Když dohrajete hlavní kampaň, odemkne se vám Guardian Rank, což je variace na Badass Rank systém z Borderlands 2. V něm budete moci investovat nahrané body do dalšího vylepšování svého Vault Huntera skrze tři stromy dovedností. Důležitou součástí end gamu je i True Vault Hunter režim, což je prakticky New Game +, takže budete mít od začátku dostupné všechno vybavení. Abyste ale neměli nad protivníky velkou výhodu, ti budou v tomto módu daleko silnější. Pak je tu mód Mayhem. Po dohrání příběhu najdete tajemný terminál na palubě Sanctuary III, který vám umožní odemknout tři nové obtížnosti Mayhem I-III. Tyto obtížnosti zvýší odměny v jednotlivých světech, ale zároveň i obtížnost, takže nepřátelé budou mít více zdraví, štítu a budou i silnější.

Toto bude dostupné v Borderlands 3 od prvního dne, ale vývojáři se už připravují i na obsah po vydání. V polovině října se budou moci fanoušci těšit na event Bloody Harvest Event, který bude inspirovaný Halloweenem a nabídne nové aktivity, ale také odměny. O něco později se do hry dostane další bezplatný obsah pod označením Maliwan Takedown. Ten nabídne novou mapu, nepřátele a další odměny. Kromě těchto nových aktivit, které budou do hry přidávány zdarma, připravují vývojáři i placená DLCčka, která nabídnou nové příběhové mise a další novinky. Tato DLCčka jsou součástí Season Passu.

Zdroj: Tisková zpráva

Video s poděkováním komunitě

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Trials of Mana

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  10

  The Last of Us Part II

  9

  Desperados III

  9

  Borderlands Legendary Collection

  8

  Marvel’s Iron Man VR