thumbnail

Předčasně odhalena akce Far Cry 6

Martin Šmíd , 10.07.2020 13:10,  90

Ubisoft plánuje na neděli svoji velkou prezentaci Ubisosft Forward, během níž bude ukazovat připravované hry. Nyní už víme, že jednou z nich bude akce Far Cry 6. Ta se totiž objevila z ničeho nic na PlayStation Store s datem vydání na 18. února příštího roku, jak se můžete podívat níže v novince. Na box artu je následně spekulovaný herec Giancarlo Esposito, kterého můžete znát ze seriálů Breaking Bad nebo The Mandalorian.

Hra by se měla podle popisku odehrávat na tropickém ostrově Yara, kde vládne diktátor Anton Castillo se svým synem Diegem. Yara má být doposud největším světem, který se v rámci Far Cry série objevil a bude nabízet rozmanité biomy i velké hlavní město Esperanza. Hlavním hrdinou bude Dani Rojas, který se přidává na stranu revoluce, aby se zlému diktátorovi postavil. Více informací v současnosti o hře nemáme, takže musíme počkat na neděli.

Co ovšem stránka na PlayStation Store uvádí, tak je skutečnost, že pokud si koupíte digitální PlayStation 4 verzi, budete moci následně zdarma upgradovat na PlayStation 5 verzi. Dá se počítat s tím, že to samé bude platit i pro Xbox verzi.

Zdroj: twitter

Teaser trailer

Obrázky

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Death Stranding: Director’s Cut

  7

  Tormented Souls

  7

  Life is Strange: True Colors

  8

  Sonic Colors: Ultimate

  8

  WRC 10

  9

  Psychonauts 2