thumbnail

Podle Bungie čeká Destiny zářivá budoucnost

Martin Šmíd , 21.01.2019 12:57,  21

Neuběhlo ani pár dní letošního roku a přišlo oznámení, že studio Bungie získává od Activisionu kompletní vydavatelská práva na značku Destiny. O tu se tedy bude starat do budoucna pouze Bungie, přičemž se k tomuto nyní vrátil na oficiální stránce režisér Destiny 2, Luke Smith. Ten nejprve poděkoval Activisionu za velkou podporu během posledních několika let, bez níž by Destiny nikdy nevzniklo, aby následně nastínil, co fanoušky čeká. „V krátkodobém horizontu pokračujeme ve vytváření obsahu, který jsme slíbili v rámci Season Passu,“ říká s tím, že se hodně naučili díky vydání Black Armory. Ze zpětné vazby následně budou vycházet při vytváření budoucího obsahu, který by měl být dostupnější pro občasné hráče, ale nabídnout uspokojivý zážitek i pro hardcore fanoušky. Obsah v rámci Season Passu připravují vývojáři ze studia Vicarious Visions.

Co se týče vzdálenější budoucnosti, i o té má Luke Smith jasno. „Z dlouhodobého hlediska jsme se zavázali podporovat Destiny. Stvořili jsme univerzum, které je pevně v našich rukou. Převážná většina týmu pracuje na budoucnosti značky, ať už jde o nové zážitky, nepřátele i způsoby, jak hrát za Guardiana, kterého jsme budovali od roku 2014. Vidím jasnou budoucnost, jejíž kořeny sahají až do nezapomenutelné minulosti. Ne vše bylo ztraceno v temných koutech času,“ říká a zároveň možná naznačuje, že by se mohl vrátit nějaký ten obsah z Destiny 1.

Fanoušky Destiny 2 čeká už za několik dní nový úkol na exotickou zbraň, kterou je Last Word z prvního dílu. Následně budou ještě nějaké menší eventy, přičemž začátkem března odstartuje další sezóna a s ní se dostane do hry i nový obsah v rámci rozšíření Joker's Wild. To bude zaměření hlavně na Gambit, ale samozřejmostí jsou i další aktivity a eventy.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  The Dark Pictures Anthology: Little Hope

  8

  Hyrule Warriors: Age of Calamity

  8

  Sackboy A Big Adventure

  8

  Pikmin 3 Deluxe

  9

  Ghost of Tsushima: Legends

  5

  Godfall