thumbnail

Podívejte se na prezentaci hry Luigi’s Mansion 3 z Gamescomu

Martin Šmíd , 22.08.2019 00:13,  2

Nintendu se musí nechat, že pro svoji současnou konzoli Nintendo Switch dokázalo získat velkou podporu vývojářů třetích stran, ale také ji samo zásobuje kvalitními exkluzivními hrami. Důkazem je letošní podzim, na který plánuje hned několik velkých her. Mezi nimi se zcela neztratí nový díl Luigi’s Mansion. Od posledního handheldového dílu doznalo pokračování velký posun nejen ve vizuálním zpracování, ale také v hratelnosti, jak ukazuje třeba prezentace na Gamescomu. Na tu se můžete podívat níže v novince.

Zdroj: Gematsu

Oficiální popisek hry od distributora

Luigi se svým bratrem Mariem a jejich přáteli se po obdržení pozvánky do luxusního hotelu vydávají na dovolenou snů. Všechno se ale změní v noční můru poté, co King Boo odhalí, že všechno byla jen snaha zajmout Maria a jeho přátele.

Opět s pomocí profesora E. Gadda se strašpytel Luigi zdráhavě vydává na cestu zrádnýmí podlažími zlověstného hotelu ve snaze své přátele zachránit.

Popadněte vylepšený vysavač Poltergust G-00, se kterým můžete dát na budku všem duchům, co vám budou stát v cestě, nebo je odfouknout. Umožní vám také přivolat Gooigiho, zeleného klona, který Luigimu může pomoc překonat překážky, se kterými by si jinak neporadil. Mezi Luigim můžete v režimu jednoho hráče libovolně přepínat nebo za něj v režimu kooperace nechat hrát kamaráda či člena rodiny.

Pro ještě šílenější akci je tu ScareScraper multiplayerový mód, ve kterém závodíte s časem při plnění úkolů a prohánění se sérii strašidelných podlaží. Režim ScareScraper můžete hrát lokálně nebo online až na osmi konzolích Nintendo Switch zároveň.

Klíčové vlastnosti:

 • Luigi je možná strašpytel, má však k dispozici mnohem víc nástrojů a schopností než kdy dříve. Ovládněte Luigiho nové útoky jako Slam či Burst
 • Spojte se s nejnovějším vynálezem profesora E. Gadda, Gooigim, zeleným klonem, který je schopný protáhnout se úzkými průchody, chodit po bodcích a pomáhat Luigimu tam, kde by jinak byl v koncích
 • Přepínejte mezi Luigim a Gooigim v režimu jednoho hráče nebo za něj nechte hrát kamaráda
 • Objevte Last Resort a vyšplhejte přes jeho tematická podlaží plná pastí a strašidelných nepřátel
 • Až 8 hráčů může závodit s časem na sérii podlaží v režimu ScareScraper

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Hood: Outlaws & Legends

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  3

  Necromunda: Hired Gun

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  9

  Resident Evil Village