thumbnail

PlayerUnknown’s Battlegrounds je dostupná na konzoli Xbox One, trailer a test

Martin Šmíd , 13.12.2017 12:55,  112

Z PlayerUnknown’s Battlegrounds se vyklubal letos obrovský hit na PC, kde si ho zakoupilo přes 24 milionů hráčů. PUBG je Battle Royale hra, ve které se 100 hráčů staví proti sobě na opuštěném ostrově Erangel v boji o to, kdo zůstane na bojišti poslední. Každé kolo začíná stejně: vyskočíte z letadla padákem, vyhledáte bezpečné (nebo naopak nebezpečné) místo dopadu, honíte se za brněním, zbraněmi, lékárničkami a snažíte se zůstat naživu, zatímco se bezpečná zóna, ve které se pohybujete, neustále zmenšuje, což vás nutí k neustálému pohybu. Tento týden hra vyšla po měsících vývoje i na konzole Xbox One a Xbox One X, na což upozorňuje i nový trailer, který naleznete níže v novince.

Zdroj: Tisková zpráva

Zážitky z hraní Xbox One verze jsou v podstatě stejné, jaké jste mohli mít při hraní PC verze v březnu. Přesto je tu ale několik novinek. Krom podpory pohledu třetí osoby při hraní v jednom, ve dvou nebo v týmu na aktuální mapě Erangel, nabízí Xbox One verze PUBG při uvedení v programu Xbox Game Preview sérii gymnastických pohybů včetně přemetů. Na Xbox One hra navíc podporuje vysoký dynamický kontrast (HDR) a 4K rozlišení. A další vylepšení jsou za rohem. PUBG na Xbox One bude pravidelně rozšiřovaná o nové obsahové aktualizace včetně nové pouštní mapy Miramar, optimalizací a dalších vylepšení.

"S týmem PUBG Corp. jsme intenzivně spolupracovali nejenom při vydání hry na konzoli, ale i při vytváření několika balíčků kostýmů z limitované edice. Tyto balíčky jsou dostupné po omezenou dobu exkluzivně jenom pro Xbox hráče. Během období, kdy bude PUBG v programu v programu Xbox Game Preview, to budou jediné předměty, které bude možné si ve hře zakoupit. Balíčky (Accessory a Tracksuit) si můžete koupit za 5 euro," stojí v oznámení Microsoftu.

Protože se hra zatím nachází v programu Xbox Game Preview a nejedná se tedy o finální verzi, je nutné počítat s tím, že trpí řadou nejrůznějších bugů a bohužel i špatným frameratem, jak ukazuje testovací video níže. Doufejme, že hlavně framerate vývojáři v brzké době opraví, protože v nejvypjatějších momentech i na konzoli Xbox One X hra běží pouze v 15 fps.


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Minecraft Dungeons

  6

  Assetto Corsa Competizione

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  9

  Borderlands Legendary Collection

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition