thumbnail

Parádní Gamescom trailer na akci Battlefield 1 + termín betaverze

Martin Šmíd , 15.08.2016 19:10,  40

Studio DICE právě vypustilo nový trailer na svoji připravovanou akční hru Battlefield 1, který ukazuje pouštní mapu, přestřelky v menším městečku, jízdu na koni a spoustu dalších záběrů z hraní. Na tento parádní trailer se můžete podívat níže v novince, určitě nám napište, jak se vám líbí. Battlefield 1 vyjde v říjnu pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva k betaverzi

Veřejná Beta Battlefieldu 1 začíná 31. srpna

Odvážíte se vstoupit na bojiště rodící se velké války? Už se to chystá – veřejná betaverze Battlefieldu 1 bude 31. srpna zpřístupněna pro hráče na platformách Xbox One, PlayStation 4 a Origin pro PC.

Členové programu Battlefield Insider mají zajištěn přednostní přístup, a pokud se do něj zaregistrujete do 21. srpna, můžete spolu s nimi patřit k vůbec prvním hráčům na světě, kteří si veřejnou betaverzi Battlefieldu 1 vyzkouší. Jestli jste se do programu už přihlásili, nezapomeňte si dojít na stránku Battlefield Insider a nastavit si preferovanou platformu, jinak svůj přístupový kód nedostanete včas.

Veřejná betaverze Battlefieldu 1 hráčům předvede mapu Sinajská poušť – sluncem rozpálené bojiště východně od El-Jifar. Ať už se pustíte do přestřelek v uličkách vesnice Bir el Mazar nebo do stíhacích soubojů nad majestátními útesy, budete muset do svých taktických kalkulací zahrnout i velké písečné duny. Když se začnou hroutit poslední naděje, dorazí na místo posily v podobě válečného obra – pouštním pískem se na bojiště přiřítí smrtící obrněný vlak.

Dále se představí dva herní režimy:

 • Conquest. Conquest, těšící se u fanoušků Battlefieldu dlouhodobě největší oblibě, je režim obrovského rozsahu určený až pro 64 hráčů, kteří bojují o obsazení základních kontrolních bodů. Conquest dává prostor velkým pěším armádám, menší vojenské technice i obřím, hrůzyplným válečným strojům, a ve vzájemném souladu se v něm tak uplatní všechny elementy totální války, kterou série Battlefield proslula.
 • Rush. Mód pro 24 hráčů, ve kterém útočící oddíly mají za úkol zničit telegrafní stanoviště obránců, kteří jejich prostřednictvím naopak povolávají dělostřelecké útoky. Obránci musí snahy útočníků kazit likvidací výbušnin umisťovaných ke stanovištím. Pokud ale dojde ke zničení telegrafních stanovišť, musí se obránci přesunout do jiného sektoru a bránit stanoviště tam.

Připravte se se svým týmem k výsadku, protože už 31. srpna se v Battlefieldu 1 rozpoutá válka velkolepého rozsahu.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Metroid Dread

  8

  Insurgency: Sandstorm

  7

  World War Z: Aftermath

  8

  FIFA 22

  9

  Tales of Arise

  8

  Alan Wake Remastered