thumbnail

Oznámeny únorové hry v členství Xbox LIVE GOLD

Martin Šmíd , 29.01.2019 17:05,  35

Microsoft před malou chvilkou oznámil, jaké hry budou na konzolích Xbox v rámci Zlatého předplatného Xbox LIVE. Na konzoli Xbox One to bude akční hra Bloodstained: Curse of the Moon a následně i Super Bomberman R. Na Xbox One a Xbox 360 bude dostupný Assassin’s Creed Rogue a rozhodně zajímavě vypadá akce Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy z prvního Xboxu. Tato klasika by rozhodně neměla chybět ve sbírce žádného fanouška žánru. Co na únorovou nabídku říkáte?

Zdroj: Tisková zpráva

Bloodstained: Curse of the Moon

Dostupnost: 1.–28. 2. pro Xbox One

Pařba v parádním retro stylu, to je hra Bloodstained: Curse of the Moon. Tato akční adventura, pod níž je designérsky podepsán legendární Kodži Igaraši, je duchovním pokračovatelem řady klasických plošinovek minulosti. V průběhu hry můžete přepínat mezi různými postavami s jedinečnými schopnostmi a cestovat s nimi krajinou plnou nástrah v boji proti démonům usídleným v zakázaném zámku.

Super Bomberman R

Dostupnost: 16. 2.–15. 3. pro Xbox One

Připravte se na pořádnou porci zábavy, protože Super Bomberman R se vrací a je ještě lepší! Osm bombarďáckých hrdinů se vydává do vesmíru, aby se zde utkali se zlým imperátorem Bugglerem, ale na pomoc jim teď přichází Master Chief. V exkluzivní verzi pro Xbox One budete používat svou špičkovou zbroj, která vám pomůže vždy, když půjde do tuhého. V nejlepším Bombermanovi všech dob můžete hrát sami, nebo s kamarádem.

Assassin’s Creed Rogue

Dostupnost: 1. 2.–15. 2. pro Xbox One a Xbox 360

Velké historické dobrodružství pokračuje ve hře Assassin’s Creed Rogue. Octenete se v období francouzsko-indiánské války v roli Shaye Patricka Cormacka, neohroženého mladého asasína bez budoucnosti, který se díky tragédii postupně stane smrtícím zabijákem a lovcem. Temná proměna vaší postavy navždy ovlivní budoucnost celého bratrstva.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Dostupnost: 16. 2.–28. 2. pro Xbox One a Xbox 360

Naučte ovládnout Sílu od mistra Jediho, Lukea Skywalkera, ve hře Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Tento klasický titul pro první model konzole Xbox je příběhem nadšeného studenta, který se setkává se známými postavami ze Star Wars a navštěvuje proslulá místa z jejich světa. Na konci jej pak čeká osudová volba: dobro a svoboda Světlé strany Síly, nebo mučivá přitažlivost její temné strany?

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Marvel’s Iron Man VR

  7

  Ion Fury

  6

  Assetto Corsa Competizione

  10

  The Last of Us Part II

  9

  Borderlands Legendary Collection

  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)