thumbnail

Oznámeny nominace na ceny The Game Awards

Martin Šmíd , 14.11.2017 16:27,  81

Začátkem prosince proběhne jako každoročně vyhlášení cen The Game Awards. Dnes byly oznámeny nominace, v nichž není moc velké překvapení. Dalo se očekávat, že hodně nominací pobere Horizon Zero Dawn, Super Mario Odyssey a The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Mezi menší překvapení se dá počítat snad jen několik nominací pro výbornou plošinovku Cuphead. Na všechny nominace se můžete podívat níže v novince. Během The Game Awards budou nejen vyhlášeny nejlepší hry za poslední rok, ale čeká nás i několik světových premiér.

Game of The Year 
Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment) 
Persona 5 (Atlus) 
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Corp.) 
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo) 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

Best Game Direction 
Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games) 
Resident Evil 7: Biohazard (Capcom) 
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD) 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD) 
Wolfenstein II: The New Colossus (MachineGames / Bethesda)

Best Narrative
Hellblade: Senua’s Sacrifice (Tameem Antoniades, Elizabeth Ashman-Rowe / Ninja Theory)
Horizon Zero Dawn (John Gonzalez / Ninja Theory)
NieR: Automata (Yoko Taro, Hana Kikuchi, Yoshiho Akabane / Platinum Games)
What Remains of Edith Finch (Ian Dallas / Giant Sparrow)
Wolfenstein II: The New Colossus (Jen Matthies, Tommy Tordsson Bjork / MachineGames)

Best Art Direction
Cuphead (Studio MDHR Entertainment) 
Destiny 2 (Bungie / Activision) 
Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)
Persona 5 (Atlus) 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

Best Score / Music 
Cuphead (Kristofer Maddigan) 
Destiny 2 (Mike Salvatori, Skye Lewin, C Paul Johnson)
NieR: Automata (Keiichi Okabe, Keigo Hoashi)
Persona 5 (Shoji Meguro)
Super Mario Odyssey (Naoto Kubo, Shiho Fujii, Koji Kondo)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Manaka Kataoka, Yasuaki Iwata)

Best Audio Design 
Destiny 2 (Bungie) 
Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory) 
Resident Evil 7 Biohazard (Capcom) 
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo) 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo)

Best Performance 
Ashly Burch, Horizon: Zero Dawn (Aloy) 
Brian Bloom, Wolfenstein II: The New Colossus (BJ Blazkowicz)
Claudia Black, Uncharted: The Lost Legacy (Chloe Frazer)
Laura Bailey, Uncharted: The Lost Legacy (Nadine Ross)
Melina Juergens, Hellblade (Senua)

Games for Impact 
Bury Me, My Love (The Pixel Hunt / Figs / ARTE / Playdius) 
Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory) 
Life is Strange: Before the Storm (Deck Nine / Square Enix) 
Night in the Woods (Infinite Fall) 
Please Knock on My Door (Levall Games AB) 
What Remains of Edith Finch (Giant Sparrow / Annapurna Interactive)

Best Ongoing Game 
Destiny 2 (Bungie / Activision) 
Grand Theft Auto Online (Rockstar Games) 
Overwatch (Blizzard) 
Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG. Corp) 
Rainbow Six: Siege (Ubisoft Montreal / Ubisoft) 
Warframe (Digital Extremes)

Best Independent Game 
Cuphead (Studio MDHR Entertainment) 
Hellblade: Senua’s Sacrifice (Ninja Theory) 
Night in the Woods (Infinite Fall) 
Pyre (Supergiant Games) 
What Remains of Edith Finch (Giant Sparrow / Annapurna Interactive)

Best Mobile Game 
Fire Emblem Heroes (Intelligent Systems / Nintendo) 
Hidden Folks (Adriaan de Jongh / Sylvain Tegroeg) 
Monument Valley 2 (ustwo games) 
Old Man’s Journey (Broken Rules) 
Super Mario Run (Nintendo)

Best Handheld Game 
Ever Oasis (Grezzo / Nintendo) 
Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia (Intelligent Systems / Nintendo) 
Metroid: Samus Returns (MercurySteam / Nintendo) 
Monster Hunter Stories (Marvelous / Capcom / Nintendo) 
Poochy and Yoshi’s Woolly World (Good-Feel / Nintendo)

Best VR/AR Game 
Farpoint (Impulse Gear / Sony Interactive Entertainment) 
Lone Echo (Ready at Dawn / Oculus Studios) 
Resident Evil 7: Biohazard (Capcom) 
Star Trek: Bridge Crew (Red Storm Entertainment / Ubisoft) 
SUPERHOT VR (SUPERHOT Team)

Best Action Game 
Cuphead (Studio MDHR Entertainment) 
Destiny 2 (Bungie / Activision) 
Nioh (Team Ninja / Sony Interactive Entertainment) 
Prey (Arkane Studios / Bethesda) 
Wolfenstein II: The New Colossus (MachineGames / Bethesda)

Best Action/Adventure Game 
Assassin’s Creed: Origins (Ubisoft Montreal / Ubisoft) 
Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment) 
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD / Nintendo) 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo EPD / Nintendo) 
Uncharted: The Lost Legacy (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)

Best Role-Playing Game 
Divinity: Original Sin II (Larian Studios) 
Final Fantasy XV (Square Enix Business Division 2 / Square Enix) 
NieR: Automata (Platinum Games / Square Enix) 
Persona 5 (Atlus) 
South Park: The Fractured But Whole (Ubisoft San Francisco / Ubisoft)

Best Fighting Game 
ARMS (Nintendo EPD / Nintendo) 
Injustice 2 (NetherRealm Studios / Warner Bros. Interactive Ent) 
Marvel vs. Capcom: Infinite (Capcom) 
Nidhogg 2 (Messhof Games) 
Tekken 7 (Bandai Namco Studios / Bandai Namco Entertainment)

Best Family Game 
Mario Kart 8 Deluxe (Nintendo EAD / Nintendo) 
Mario + Rabbids Kingdom Battle (Ubisoft Paris + Milan / Ubisoft) 
Sonic Mania (PagodaWest Games, Headcannon / Sega) 
Splatoon 2 (Nintendo EPD / Nintendo) 
Super Mario Odyssey (Nintendo EAD / Nintendo)

Best Strategy Game 
Halo Wars 2 (Creative Assembly, 343 Industries / Microsoft Studios) 
 Mario + Rabbids Kingdom Battle (Ubisoft Paris + Milan / Ubisoft) 
Total War: Warhammer II (Creative Assembly / Sega) 
Tooth and Tail (Pocketwatch Games) 
XCOM 2: War of the Chosen (Firaxis Games / 2K)

Best Sports/Racing Game 
FIFA 18 (EA Vancouver / EA) 
Forza Motorsport 7 (Turn 10 Studios / Microsoft Studios) 
Gran Turismo Sport (Polyphony Digital / Sony Interactive Entertainment) 
NBA 2K18 (Visual Concepts / 2K Sports) 
Pro Evolution Soccer 2018 (PES Productions / Konami) 
Project Cars 2 (Slightly Mad Studios / Bandai Namco Entertainment)

Best Multiplayer 
Call of Duty: WWII (Sledgehammer Games / Activision) 
Destiny 2 (Bungie / Activision)
Fortnite (Epic Games) 
Mario Kart 8 Deluxe (Nintendo EAD / Nintendo) 
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Corp.) 
Splatoon 2 (Nintendo EPD / Nintendo)

Most Anticipated Game 
God of War (Santa Monica Studio / Sony Interactive Entertainment) 
Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment)
Monster Hunter: World (Capcom) 
Red Dead Redemption II (Rockstar Games) 
The Last of Us Part II (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)


 
 

KOMENTÁŘE

    Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
     
    9

    Wolfenstein 2: The New Colossus

    8

    Pokkén Tournament DX

    8

    NHL 18

    9

    FIFA 18

    9

    Nioh - DLC Bloodshed’s End

    9

    Call of Duty: WW2