thumbnail

Oznámeno rozšíření Destiny 2: Shadowkeep

Martin Šmíd , 06.06.2019 18:43,  17

Studio Bungie před malou chvilkou oznámilo velké rozšíření Shadowkeep pro svoji úspěšnou akční hru Destiny 2, které vyjde 17. září letošního roku pro PlayStation 4 a Xbox One. V rozšíření se podíváme zpět na Měsíc, kde se v hlubinách začala probouzet zcela nová hrozba, s níž se vrací i mezi fanoušky oblíbená postava Eris Morn. Fanoušci se mohou těšit na novou příběhovou kampaň, zbraně, nové questy, nový raid a samozřejmě i lokaci na Měsíci, která ukrývá řadu tajemství a nových aktivit. PvP hráči se pak mohou těšit na návrat jedné z nejoblíbenějších herních režimů v historii Destiny - Eliminace 3v3.

Společně s Destiny 2: Shadowkeep bude dostupný od prvního dne i nový Season Pass, díky němuž si budete moci zajistit veškerý prémiový obsah v rámci třetího roku. Další podrobnosti o něm budou teprve oznámeny.

Zdroj: Tisková zpráva

Oznámen Cross-save

Studio Bungie během streamu potvrdilo, že hra Destiny 2 bude podporovat od podzimu Cross-play. Se svým jedním účtem tak budete moci hrát kdekoliv, ať už půjde o PlayStation 4, Xbox One, PC nebo Google Stadia. Jde o jednu z nejvíce chtěnou funkci, kterou komunita chtěla, nyní se stane konečně realitou. 

Oznamující trailer

Představující video

Sledujte od 19:00 stream s představením 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Creaks

  6

  Assetto Corsa Competizione

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  10

  The Last of Us Part II

  9

  Desperados III