thumbnail

Oznámeno Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition

Martin Šmíd , 20.08.2019 12:36,  7

Vývojáři ze studia Obsidian Entertainment vydali v minulém roce výbornou akční RPG hru Pillars of Eternity II: Deadfire pro PC. Ta si pak odnesla řadu ocenění, a i proto je dobře, že se dostane i na konzole. Dnes bylo navíc oznámeno, že to bude rovnou ve speciální Deadfire Ultimate edici. Ta kromě základní hry, nabízející přes 100 hodin zábavy, nabídne i veškerý dodatečný obsah, který zahrnuje i tři velká rozšíření Beast of Winter, The Forgotten Sanctum a Seeker, Slayer, Survivor.

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition zatím nemá stanovené datum vydání. Ve vývoji je pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry:

Pusťte se do pronásledování nevyzpytatelného boha napříč mořem i souší v pokračování cenami ověnčeného RPG Pillars of Eternity. Staňte se kapitánem lodi na nebezpečné objevitelské výpravě napříč rozlehlým a dosud neobjeveným souostrovím jménem Deadfire. Podvolte si okolní svět a prozkoumávejte hlubiny nekonečných možností, včetně detailních úprav postavy, naprosté svobody průzkumu a dalších významných voleb.

Klíčové prvky:

 • Ponořte se do intenzivního RPG zážitku pro jednoho hráče: Deadfire, obohacený o nejmodernější technologie a herní prvky, staví na základě klasické D&D hratelnosti s výrazně vylepšenou grafikou, hlubšími herními mechanikami a zcela novém dobrodružství, kde na Vašich rozhodnutích skutečně záleží.
 • Objevte nový region Deadfire: Určete si svůj vlastní kurs cesty a prozkoumejte bohaté a exotické souostroví. Objevujte nová místa, interaguj s obyvateli a plňte úkoly.
 • Vytvořte si svou družinu a upravujte jednotlivé společníky: Vybírejte ze 7 rozdílných společníků, které se k Vám přidají při plnění úkolů. Přiřaďte každému z nich libovolnou třídu a vybrané schopnosti. Staňte se svědky jejich osobních vztahů a interakcí, jejiž rozvoj je umožněn díky novému systému společníků.
 • Velte své lodi při cestě po mořích: Vaše loď představuje mnohem více, než jen obyčejné plavidlo určené k průzkumu. Vylepšujte si loď i posádku a zvolte si, jaké atributy chcete vylepšit, abyste přečkali mnohá nebezpečná setkání, která Vás čekají.


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Mortal Shell

  7

  Battletoads

  8

  WRC 9

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Marvel’s Avengers

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2