thumbnail

Oznámena závodní hra MotoGP 20

Martin Šmíd , 20.02.2020 16:00,  8

Vývojáři ze studia Milestone dnes oznámili závodní hru MotoGP 20, která vyjde 23. dubna na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. „Úplně poprvé v historii vyjde hra jen pár týdnů po zahájení oficiálního mistrovství v MotoGP Championship; tým vývojářů vynaložil obrovské úsilí, aby hráčům umožnil plně si vychutnat aktuální závodní sezónu po boku svých legend. Díky MotoGP20 se hráči mohou zúčastnit sezóny 2020, závodit proti šampionům MotoGP anebo se mohou vžít do role mladého závodníka a vyšplhat po žebříčcích od Red Bull MotoGP Rookies Cup až do vrcholné třídy. Po velkém úspěchu předchozího dílu, který se dočkal velmi dobrého přijetí od kritiků i hráčů díky revolučním a vysoce žádaným funkcím, jde nyní videohra MotoGP ještě dál a přináší další vzrušující novinky a funkce. K tradiční adrenalinové hratelnosti, kterou si komunita tolik oblíbila, se nyní přidává strategičtější a realističtější přístup k závodům. Ryzí zážitek s MotoGP, v boxech i na trati,“ stojí v oficiálním oznámení. Níže se podívejte na oznamující trailer a další podrobnosti.

Zdroj: Tisková zpráva

Strategie je klíč

Ve hře MotoGP™20 hráči nyní dostanou kompletní kontrolu nad svou kariérou a budou dělat rozhodnutí, která budou klíčová pro jejich úspěch na trati. Manažerská kariéra je konečně zpátky a přináší spoustu nových funkcí, které prověří závodní a strategické schopnosti hráčů! Hráči se mohou přidat k oficiálnímu týmu ze sezóny 2020 nebo k novému týmu sponzorovanému skutečnými značkami ze světa team MotoGP a budou se starat o kompletní doprovodný tým, který je bude podporovat ve volbě nového týmu, při analýze dat o závodech nebo v rozvoji motorky. Stejně jako ve skutečném MotoGP™ budou hráči muset dělat ta nejlepší rozhodnutí, aby našli vítěznou strategii a ovládli mistrovství.

Užijte si skutečný závod MotoGP™

Tou nejdůležitější věcí v závodě je jet co nejrychleji, a když přijde na to, jak získat pár cenných milisekund, počítá se každý detail. V MotoGP™20 sehrají hráči klíčovou roli v rozvoji motorky. Budou moct vylepšovat výkon různých jejích částí, získávat speciální vývojové body a zadávat úkoly svému týmu výzkumníků a vývojářů, aby dosáhli té nejvyšší úrovně. Aerodynamika, elektronika, výkon motoru, spotřeba paliva – to je jen pár příkladů řady technických možností, které budou moct hráči spravovat, aby si motorku vylepšili.

Vývojářský tým usilovně pracoval na tom, aby byla hratelnost mnohem strategičtější a realističtější, a přidal zcela nové realistické funkce, jako je spotřeba paliva, asymetrické opotřebení pneumatik a v neposlední řadě a zcela poprvé v historii značky i aerodynamické poškození, které bude mít vliv na estetiku i výkon motorky. Herní fyzika, která neustále usiluje o extrémní realismus, byla kompletně přepracována, aby byla hratelnost techničtější a odpovídala schopnostem hráče.

Mnohé z funkcí, které slavily úspěch v předchozím díle značky, se letos vracejí se spoustou vylepšení na základě skvělé zpětné vazby, kterou Milestone dostal od zapálené komunity:

 • Proslulý historický režim. Jeden z nejoblíbenějších herních režimů u komunity se vrací ve zcela novém formátu, s kompletně náhodně generovanými závody, které hráči musí vyhrát, aby si odemkli ty nejslavnější závodníky a motorky.

 • Neurální AI ve verzi 2.0. Co mnozí považovali za utopii, se stalo realitou. Minulý rok přinesla A.N.N.A. (zkratka pro Artificial Neural Network Agent) rychlejší, přirozenější a spravedlivější AI. Letos vývojáři z Milestone ještě rozšířili její schopnosti, takže dokáže strategicky spravovat opotřebení pneumatik a spotřebu paliva stejně jako skuteční závodníci.

 • Nové editory. Společně s nálepkami, přilbami, závodními čísly a nášivkami na zádech budou moct hráči v MotoGP™20 upravovat i kombinézy závodníků ve vlastním týmu, aby mohli závodit v jedinečném stylu.

 • Nejlepší online zážitek. Dedikované servery pro hru více hráčů nadále umožňují spolehlivější a zábavnější online zážitek. Nyní jsme přidali různá vylepšení, která dále rozšíří online hratelnost ve všech režimech: veřejné závody, soukromé závody a režim Race Director.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Mafia: Definitive Edition

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  8

  WRC 9

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning