thumbnail

Oznámena střílečka Turbo Overkill

Martin Šmíd , 04.09.2021 09:56,  4

Herní vydavatel Apogee Entertainment s vývojáři ze studia Trigger Happy Interactive oznámil přípravu first-person střílečky Turbo Overkill, která je ve vývoji pro PC i konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

„Hra Turbo Overkill, která je silně inspirována některými z nejlepších akčních her všech dob, jako jsou DOOM, Duke Nukem a Quake, s úžasným kyberpunkovým vizuálem, je nejšílenější střílečkou, jakou kdy společnost Apogee vydala. Hrajete za napůl kovového, napůl lidského a napůl šíleného Johnnyho Turba, který je vybaven skrytými raketami a motorovou pilou, která mu umožňuje rozřezávat nepřátele. V této pekelné krajině ve stylu Blade Runnera a DOOMa se Johnny vrací do svého rodného města Paradise a zjišťuje, že veškeré jeho obyvatelstvo je posedlé zlotřilou umělou inteligencí Syn a armádou augmentovaných přisluhovačů. Johnny zoufale shání dostatek peněz, aby překonal své minulé chyby, a tak se ujímá nemožného úkolu - zničit nejvyspělejší AI, jaká kdy byla stvořena. Soupeřící lovci odměn chtějí získat odměnu jako první. V Paradise není nic snadné,“ stojí v popisku.

Vývojáři slibují rychlou akci, během níž bude možné využít řadu zbraní i modifikátorů a speciálních schopností hlavního hrdiny nejen pro likvidaci protivníků, ale i k překonávání překážek a řešení logických hádanek. Slíbeny jsou dvě desítky úrovní s různými tajemstvími, které budou mít ukryté skryté arény. Níže se můžete podívat na oznamující trailer s prvními záběry z hraní.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Lucky's Tale

  7

  Nintendo Switch Sports

  5

  Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition

  7

  Trek to Yomi

  8

  Sniper Elite 5

  8

  Tiny Tina's Wonderlands