thumbnail

Oznámena komiksová série Horizon Zero Dawn

Martin Šmíd , 23.12.2019 13:54,  11

Ze hry Horizon Zero Dawn od studia Guerrilla Games se vyklubal obrovský hit s milionovými prodeji. Nikdo proto nepochybuje, že Sony bude na této nové značce do budoucna hodně stavět, na což poukazuje i nově oznámená komiksová série. Ta začne vycházet v květnu příštího roku a bude se točit kolem lovkyně Talanah, která je dobrou kamarádkou hlavní hrdinky hry Aloy. Ta ale zmizela a tak se musí Talanah vydat ji najít a možná i zachránit, ale v cestě jí budou stát různá robotická monstra. O komiks se postará Anne Toole a o ilustrace Ann Maulina.

Uvidíme, jak komiks bude zapadat do světa, který vytvořilo studio Guerrilla Games. To by mělo v současnosti pracovat na pokračování, jak několikrát naznačily nabídky práce, ale také herečka Janina Gavankar během akce Star Wars Celebration.

Zdroj: Tisková zpráva

Hra Horizon Zero Dawn je dostupná exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Před několika dny Sony oznámila, že v brzké době si ji budou moci zahrát i předplatitelé služby PlayStation Now. Ta ale u nás zatím není oficiálně dostupná. Třeba se to v následujících měsících změní. 


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Trials of Mana

  7

  Minecraft Dungeons

  10

  The Last of Us Part II

  9

  F1 2020

  9

  Borderlands Legendary Collection

  6

  Assetto Corsa Competizione