thumbnail

Oznámena hra Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX

Martin Šmíd , 09.01.2020 15:51,  5

Nintendo dnes oznámilo Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX, což je remake hry Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team/Red Rescue Team z roku 2006, který vyjde už 6. března letošního roku exkluzivně pro konzoli Nintendo Switch. Hra vám dá pocítit, jaké je to být v kůži Pokémona. Už dnes by mělo být dostupné na eShopu demoverze, takže na vyzkoušení nebudeme muset čekat příliš dlouho. Navíc postup z ní půjde přenést do plné verze. Níže se podívejte na oznamující trailer.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva: 

Oznámení titulu Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX

Toužili jste někdy zjistit jaké to je být Pokémnem? Tak ve hře Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX budete mít ideální šanci. Probouzíte se na místě, které je obydlené pouze Pokémony a nikým jiným, přičemž rychle zjišťujete, že vy sami jste se stali Pokémonem. Po výběru Pokémona „parťáka“ se vydáte na dlouhou cestou, jejímž cílem bude záchrana Pokémonů, kteří se ocitli v nesnázích. Po splnění dílčích úkolů se vám budou přičítat rescue points, které využijete k levelování. Vaše cesta vás zavede do dungeonů, které vždy budou trochu jiné a nabídnou i různá prostředí. Budete zdolávat hory, kaňony nebo se prodírat lesy. Připravte se na tahové souboje s ostatními Pokémony, kdy budete muset pečlivě přemýšlejte o svém dalším kroku.

Hra nabídne i některé možnosti, které by vám hraní měly zpříjemnit. Auto mode po stisknutí tlačítka L zajistí, že se váš Pokémon budete pohybovat efektivněji. V soubojích zase tlačítko A vybere nejlepších ze čtyř tahů. Pokud by však boj nedopadl dle vašich představ, můžete si povolat záchranný tým, který vás přijde vyprostit. Naopak v případě úspěchů můžete svůj původně tříčlenný tým rozšířit až na osm Pokémonů.

Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX je remake hry Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team/Red Rescue z roku 2005, kdy po uvedení v Japonsku se o rok později dostala i k evropským hráčům. Demoverze Pokémon Mystery Dungeon Rescue je již nyní dostupná na Nintendo eShopu, postup demoverzí může být později přenesen do plné verze, která vyjde 6. března 2020. 


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  9

  Borderlands Legendary Collection

  10

  The Last of Us Part II

  8

  Ghost of Tsushima

  7

  Ion Fury