thumbnail

Oznámena hra Lost Judgment, vyjde v září

Martin Šmíd , 07.05.2021 17:02,  11

Akční mysteriózní thriller Judgment od vývojářů série Yakuza z Ryu Ga Gotoku Studio se neskutečně povedl a dokázal oslovit nejen herní novináře, kteří udělovali vysoká hodnocení, ale i hráče. I proto dnes mohlo být oznámeno plnohodnotné pokračování Lost Judgment, která vyjde po celém světě už 24. září letošního roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Níže v novince se můžete podívat na oznamující trailer.

Zdroj: Tisková zpráva

Některé doplňující informace

 • Jde o plnohodnotné pokračování původní hry
 • Vývojáři naslouchali komunitě a zapracovali do druhého dílu zpětnou vazbu
 • Souboje nyní budou akčnější
 • Zahrnuty budou postavy z prvního dílu, ale objeví se i nové
 • Potvrzeny jsou akční minihry
 • Bude možné si vybrat japonský nebo anglický dabing
 • Na konzolích nové generace hra poběží ve 4K při 60fps

Informace z tiskové zprávy

Zákon a pořádek – Lost Judgment opět staví hráče do kůže právníka Takayuki Yagami, který se stal pouličním detektivem. Spolu se svým parťákem a bývalým členem Yakuzy, Masaharu Kaito, bojují proti zločinu v ulicích města. Pustí se do vyšetřování zdánlivě dokonalého zločinu, kde hlavní podezřelý má neprůstřelné alibi. To, co začíná jako příběh pomsty, odhaluje spletitou spikleneckou síť zahrnující několik frakcí, jenž zneužívají výhody porušení právního systému. Jak se oběti hromadí a Yagami postupně odhaluje pravdu, musí si vybrat mezi obranou zákona nebo vymáháním spravedlnosti.

Volná forma boje – Yagamiho ovládání boje mu umožňuje stylově překonat jakékoliv situaci od přepadení ve skupině až po zastavení jednoho cíle. Využijte Crane, Tiger a nový Snake styl boje. Snake dokáže odrazit útok a vrátit soupeřovy údery s využití této energie proti nepříteli.

Vyšetřování - Yagamiho arzenál detektivních triků roste s novými pomůckami, nenápadným sledováním podezřelých a rafinovanými metodami infiltrace. Při hledání pravdy nenecháte kámen na kameni.

Světla velkoměsta - Ponořte se do rušných ulic Tokia a Yokohamy svým vlastním tempem a vychutnejte si autentické prostředí, které dokáže poskytnout jen RGG Studio. Nezapomeňte si užít zábavu v klubu SEGA nebo vyřešte případy od místních.

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Resident Evil Village

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  6

  Biomutant

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  5

  Hood: Outlaws & Legends