thumbnail

Oznámena hra Hyrule Warriors: Age of Calamity, vyjde v listopadu

Martin Šmíd , 08.09.2020 16:12,  11

Hyrule Warriors z roku 2014 byla příjemná rubačka v Dynasty Warriors stylu zasazená do světa populární série The Legend of Zelda. Pokud se vám líbila, tak vám určitě udělá radost dnes oznámená hra Hyrule Warriors: Age of Calamity pro konzoli Nintendo Switch, odehrávající se 100 let před událostmi hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. S touto skvělou hrou bude sdílet nejen svět a příběhové pozadí, ale také vizuální styl, postavy, protivníky a další náležitosti.

„Sto let před událostmi v The Legend of Zelda: Breath of the Wild došlo k Velké kalamitě. Království Hyrule bylo ponořeno do temnoty a zničeno zlou silou, což ho navždy změnilo. Zatímco ve hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild byla tato událost jen zmíněna, fanoušci nikdy nezažili, co se před ní událo. I proto fanoušci budou ve hře Hyrule Warriors: Age of Calamity přeneseni do doby před ní, aby bojovali v epických bitvách na pozadí dobře známých míst v Hyrule, než byla zničena,“ stojí v oznámení. To láká i na řadu hratelných postav, mezi nimiž nebude jen Zelda a Link, ale i všichni čtyři šampióni.

Na představení se podívejte níže v novince, kde naleznete 6 minut dlouhé video s vývojáři. Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity vyjde 20. listopadu letošního roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Trailer

Oznamující video s komentářem vývojářů

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  FIFA 21

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  7

  Project CARS 3

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  8

  WRC 9

  8

  Star Wars: Squadrons