thumbnail

Oznámena hra Dynasty Warriors 9 Empires

Martin Šmíd , 27.09.2020 11:09,  0

Herní vydavatel Koei Tecmo dnes na Tokyo Games Show oznámil přípravu akční hry Dynasty Warriors 9 Empires, na níž pracují vývojáři ze studia Omega Force. Nový díl na rozdíl od svého předchůdce nenabídne velký otevřený svět, ale vrací se ke kořenům série, přičemž vývojáři slibují velké epické bitvy, během nichž bude důležitá strategie. Novinkou bude možnost vytvořit si vlastního důstojníka a následně bude možné i vládnout, jak uznáte za vhodné. Když budete zlí a nemilosrdní, ovlivní to vaše vztahy s dalšími postavami, ale také hratelnost.

Dynasty Warriors 9 Empires je prvním dílem, který se podívá i na konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X. Producent Akihiro Suzuku v rozhovoru pro Gamespot uvedl, že hra na těchto konzolích bude mít daleko lepší vizuální zpracování i stabilnější framerate. Zároveň počítá s rychlejšími nahrávacími časy a dalšími vylepšeními.

S vydáním Dynasty Warriors 9 Empires se počítá na začátek příštího roku pro konzole PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Super Mario 3D All-Stars

  8

  WRC 9

  7

  Project CARS 3

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  8

  Crash Bandicoot 4: It's About Time