thumbnail

Online střílečka z druhé světové války Enlisted vyjde v listopadu pro Xbox Series X/S

Martin Šmíd , 16.10.2020 12:00,  14

Herní vydavatel Gaijin Entertainment dnes s vývojáři ze studia Darkflow Software oznámil, že 10. listopadu vydá pro nové konzole Xbox Series X/S svoji novou online střílečku Enlisted odehrávající se v reáliích druhé světové války. Hra bude zatím dostupná v rámci Game Preview programu jako konzolová časová exkluzivita. Plná verze následně vyjde i pro další platformy a bude dostupná formou free-to-play. Game Preview verze bude vyžadovat k zakoupení speciální Founder’s Pack.

„Bitvy v Enlisted se odehrávají na zemi i ve vzduchu, zatímco hráči přebírají role pěchoty, velitele tanku nebo pilota letadla. Každá jednotka se skládá z několika vojáků, kteří byli vycvičeni, vbaveni novým vybavením a zbraněmi. Je možné mezi nimi přepínat a zůstat v nejdůležitějším bodě bitvy, i když někteří vojáci v jednotce padli. Enlisted je rozdělen do kampaní, kdy každá z nich pokrývá konkrétní klíčovou bitvu druhé světové války. Dostupné frakce, čety, zbraně, výstroje, pozemní vozidla i letadla závisí na vybavení, které bylo dostupné v dané operaci, což poskytuje jedinečný zážitek napříč každou kampaní. Na začátku budou moci hráči bojovat v bitvě o Moskvu, která obsahuje střety mezi sovětskými a německými jednotkami na okraji hlavního města v letech 1941-42. Další kampaň, která se do hry dostane, bude Normandská invaze, která bude popisovat Den D. Ve vývoji je více kampaní, jako třeba bitva o Berlín a další,“ stojí v popisku hry.

Enlisted využívá novou verzi Dagor enginu, který byl použit u hry War Thunder. Ten nově využívá ray-tracing nasvícení, lepší textury a vůbec poskytuje lepší vizuální zpracování. Na konzoli Xbox Series X hra poběží v rozlišení 4K při 60fps, na Xbox Series S ve 1440p a 60fps.

Zdroj: Tisková zpráva

Starší gameplay záběry ze hry

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  5

  Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game

  8

  Chivalry 2

  3

  Necromunda: Hired Gun

  6

  Biomutant

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD