thumbnail

Oficiálně: Spider-man se podívá do Marvel’s Avengers exkluzivně na PlayStationu

Martin Šmíd , 03.08.2020 19:53,  23

Začátkem září se dostane na pulty obchodů očekávaná akční hra Marvel’s Avengers od studia Crystal Dynamics, které ji hodlá podporovat v následujících měsících a letech novým obsahem. Před malou chvílí se potvrdila víkendová spekulace, protože Sony oficiálně oznámila, že se do hry dostane oblíbený hrdina Spider-man, a to na začátku příštího roku, navíc zcela zdarma bez dalších nákladů. A rovněž se potvrdilo, že to bude exkluzivně na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Více informací se máme dozvědět v následujících měsících.

Oznámení Spider-mana pro Marvel’s Avengers je jen výsledkem pokračující spolupráce mezi Sony a Marvel Games. Ta začala s hrou Marvel’s Spider-Man a letos pokračovala vydáním Marvel’s Iron Man VR pro PlayStation VR, navíc na konec letošního roku se pak připravuje Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

UPDATE: Za zmínku určitě stojí informace, že Spider-man nebude ten stejný, který se objevil ve hře od studia Insomniac Games. Vývojáři z Crystal Dynamics vytvořili vlastního, který bude vycházet z klasických komiksů a blížit se předloze, kterou navrhl Steve Ditko. Spider-man stejně jako ostatní hrdinové ve hře dostane své vlastní příběhové mise, ale také bude mít vlastní strom s dovednostmi či skiny. A samozřejmě s ním bude možné hrát různé další kooperativní mise. Dokonce i raid, který do hry přibude po vydání.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Godfall

  8

  Pikmin 3 Deluxe

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  8

  Sackboy A Big Adventure

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  9

  Astro's Playroom