thumbnail

Odklad postihl i akční hru Dying Light 2

Martin Šmíd , 20.01.2020 17:05,  36

V posledních dnech se odkládá jedna hra za druhou. Před několika minutami jsme se dozvěděli, že odklad postihl i očekávanou zombie akci Dying Light 2 od studia Techland. Ta také nestihne vyjít během jara, jak původně vývojáři slibovali. Nový termín přitom nemají, a je tedy otázka, kdy tedy hra vyjde.

„Byl to pro nás hodně rušný rok a pokračovali jsme v práci na našem doposud největším projektu. Víme, že se na hru Dying Light 2 těšíte a chceme vám dát přesně to, co jsme slíbili. Původně jsme chtěli vydat hru během jara 2020, ale budeme potřebovat více času, abychom mohli realizovat naší vizi, s níž jsme do vývoje šli. V následujících měsících se podělíme o další podrobnosti a informace. Omlouváme se za tuto nečekanou a ne zrovna radostnou zprávu. Naší prioritou ale je nabídnout zážitek, který splňuje naše vysoké standardy a očekávání fanoušků. Děkujeme všem našim fanouškům z celého světa za podporu a trpělivost," stojí v oficiálním oznámení vývojářů.

Hra Dying Light 2 je v současnosti ve vývoji oficiálně pro PC a konzole současné generace PlayStation 4 a Xbox One. Vývojáři ze studia Techland ale v minulosti nevyloučili ani verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Zombie Army 4: Dead War

  8

  Patapon 2 Remastered

  8

  Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle

  8

  Journey to the Savage Planet

  10

  Dreams

  6

  Classic Snake Adventures