thumbnail

Odhalena post-launch podpora pro Tom Clancy's The Division 2

Martin Šmíd , 27.02.2019 17:14,  33

Za dva týdny vychází akční hra Tom Clancy's The Division 2, přičemž samozřejmě půjde jen o začátek dlouhé cesty. Ubisoft dnes odhalil, že hráči se mohou po vydání těšit na velkou podporu a řadu rozšiřujících balíčků. Všechen hlavní obsah navíc bude zcela zdarma. Níže v novince se můžete podívat na trailer, představující tři rozšiřující epizody, které vyjdou v rámci prvního roku. Každá nabídne příběhové mise i nové způsoby, jak hrát. Zároveň do hry přibudou i tři nové specializace. Trailer navíc dává vůbec poprvé nahlédnout na první raid v rámci série, který bude určen pro osm hráčů.

Pokud sledujete hru Tom Clancy's The Division 2, tak určitě víte, že bude obsahovat i Season Pass. Ten dá jeho majitelům několik bonusů. Tím hlavním je dřívější přístup do zmíněných tří rozšiřujících balíčků, přesně o sedm dní. Dále se jeho majitelům odemknou hned všechny specializace, jakmile dosáhnou třicátého levelu, ale také zpřístupní osm speciálních misí pro získání kosmetických předmětů, případně bonusové úkoly.

Po spuštění se ve hře objeví i speciální Apparel obchod, v němž bude možné za kredity nakupovat kosmetické předměty. Ty vždy uvidíte, takže budete přesně vědět, co kupujete. Vývojáři žádné loot boxy zahrnout nechtějí.

Zdroj: Tisková zpráva

Trailer ukazující dodatečný obsah pro první rok

TV Spot 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Borderlands Legendary Collection

  6

  Assetto Corsa Competizione

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  7

  Minecraft Dungeons

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  9

  Desperados III