thumbnail

Nový update pro The Last of Us Part II přinese Zničující obtížnost - UPDATE: Oficiální oznámení + trailer

Martin Šmíd , 11.08.2020 17:00,  61

Pokud už jste ve výborné akční hře The Last of Us Part II splnili vše, co se dalo, brzy dostanete další důvod se do ní vrátit. Vyjde totiž očekávaný update 1.05, který přidá tolik hráči chtěnou obtížnost Grounded (Zničující), která si získala velkou oblibu už u prvního dílu. Zároveň bude součástí i režim s permanentní smrtí. Jen tedy nevíme, jestli bude možné tento mód zapnout na jakoukoliv obtížnost nebo bude pro něj nějaká určená. Na to si musíme počkat. Spíše bychom si ale tipli, že první možnost bude ta správná, a to i vzhledem k tomu, že za zdolání je pouze bronzová trofej. Datum vydání updatu bude teprve oznámeno.

Zdroj: čtenář 5825

UPDATE: Vývojáři ze studia Naughty Dog update oficiálně představili. Kromě výše zmíněných novinek nabídne ještě novinky, které ukazuje trailer níže v novince. Update 1.05 bude dostupný od 13. srpna letošního roku.

Grounded (Zničující) obtížnost představuje dle vývojářů ultimátní zkoušku,, protože nepřátelé jsou daleko agresivnější a smrtelnější, navíc materiálu je hodně málo a byly odstraněny i některé nástroje pro přežití jako naslouchání či HUD. Aby bylo možné obtížnost zapnout, nebude nutné mít hru dohranou. Jde o jednu ze základních obtížností.

Nově je ve hře i modifikátor Permanentní smrt. Ta má dva režimy. V prvním musíte dokončit hru jen na jeden život. V druhém si můžete zvolit záchytné body, takže smrt u nich tolik nebolí.

Update přidává i grafické modifikátory, takže budete moci ze hry udělat 8mibitovou či černobílou noirovou záležitost, nebo ji projít v cel-shaded podání. Přidáno bude s updatem téměř 30 grarfických modifikací.

Vývojáři zároveň přidávají i různé herní modifikace, které můžete znát třeba z Uncharted série. Mezi ně patří třeba zrcadlový svět, zpomalený pohyb, nekonečné množství munice, nekonečná výroba, zabíjení na jednu kulku, 8bitový zvuk, Xeno Audio nebo zvýšení režimu naslouchání. 

Update přináší i grafické modifikátory. 

Trofeje na update jsou už online

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  9

  Subnautica: Below Zero

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  8

  New Pokémon Snap

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade