thumbnail

Nový update pro Mafia: Definitivní edice přidává Noir režim a další novinky

Martin Šmíd , 07.10.2020 19:06,  23

Vývojáři ze studia Hangar 13 dnes vydali novou aktualizaci pro svoji nedávno vydanou akční hru Mafia: Definitivní edice, kterou si můžete stáhnout na PC i konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Tato aktualizace řeší řadu připomínek hlášených hráči a rovněž rozšiřuje hru o nové prvky, jejichž výpis naleznete níže.

Zdroj: Tisková zpráva

Úprava možností HUD

Nové možnosti úpravy HUD můžete využít například k samostatnějšímu průzkumu prostředí města Lost Heaven nebo ke snímání zvlášť elegantních snímků obrazovky:

 • Můžete zapnout či vypnout zobrazení ukazatele hlavního cíle.
 • Můžete zapnout či vypnout označení nepřátel na minimapě, a to na všech obtížnostech. (Kromě klasického režimu byly ukazatele nepřátel vždy zapnuté.)
 • Můžete zapnout či vypnout orientační možnosti, jako jsou navigace dle zatáček a minimapa.
 • Můžete aktivovat nový režim minimálního HUD, čímž dojde během hry ke skrytí prvků HUD v podobě minimapy, tachometru a navigačních textů.

Režim Noir

Povolením režimu Noir si můžete hru Mafia: Definitivní edice i její filmové sekvence vychutnat v klasickém černobílém zobrazení. Režim Noir lze zapnout či vypnout z obrazovky s možnostmi hry.

Obsah do volné jízdy

Když už si teď plnými doušky můžete vychutnat režim volné jízdy, můžete v závislosti na vybraném vozu a zvolené cestě objevit několik nových herních prvků, kterými jsme tento režim rozšířili. Jejich odhalení ale už necháme na vás a pouze vám popřejeme příjemné cestování po ulicích města Lost Heaven.

Tato aktualizace hry Mafia: Definitivní edice přináší kromě jiných následující opravy:

 • Byl vyřešen zaznamenaný problém, který po splnění volitelných misí Lucase Bertoneho mohl znemožňovat odemykání správných vozidel v garáži hráče. Hráči, kteří dané mise úspěšně splnili, najdou při příštím spuštění hry ve své garáži všechna správná vozidla.
 • Byl vyřešen problém, jenž dle některých zpráv během mise „Kněz“ znemožňoval spuštění speciální animace.
 • Byl vyřešen zaznamenaný problém, kvůli němuž mohlo během určitých filmových sekvencí docházet k zobrazení černé obrazovky.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Marvel’s Guardians of the Galaxy

  7

  NHL 22

  4

  Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition

  10

  Forza Horizon 5

  9

  Metroid Dread

  5

  Project Zero: Maiden of Black Water