thumbnail

Nový trailer s českými titulky na Monster Hunter Generations

Martin Šmíd , 15.04.2016 15:13,  9

Fanoušci Monster Hunter série se už jistě těší na nový díl s podtitulem Generations, který vyjde letos v létě pro kapesní konzoli Nintendo 3DS. Fanoušci se navíc mohou těšit na doposud nejhlubší a nejpřizpůsobivější lovecký zážitek. Nové herní mechanismy, jako jsou kupříkladu speciální lovecké styly a Hunter Arts, navíc doplní také zcela nový Prowler mód, slibující zcela nový zážitek v rámci této série, které už se celosvětově prodalo více jak 36 milionů kusů. Níže v novince se můžete podívat na dnešní trailer s českými titulky, ale také na kompletní tiskovou zprávu se spoustou informací.

Zdroj: Tisková zpráva

Poprvé v historii Monster Hunter série budou moci hráči zcela změnit styl svého hraní za pomoci takzvaných Hunter Styles a speciálních schopností zvaných Hunter Arts. Díky Hunter Styles si mohou hráči nově přizpůsobit svůj herní styl za pomoci čtveřice různých loveckých stylů. Ať už se budou chtít soustředit na osedlávání monster za pomoci Aerial stylu či získat co nejvíc ze svých Hunter Arts schopností s Striker stylem, pro každého lovce se tu najde odpovídající kombinace. Každý Hunter Style disponuje sadou unikátních pohybů a útoků dostupných pouze pro daný styl a hráči jsou tak na své cestě za nalezením jim nejvíce vyhovujícího způsobu hraní povzbuzování ke zkoušení nových kombinací s každým ze čtrnácti typů ve hře dostupných zbraní. Bližší pohled na tyto nové herní styly pak nabízí nový Hunter Styles trailer, který naleznete výše.

Hunter Arts jsou velkolepé speciální pohyby, díky kterým můžete provést mocný útočný nápor, rychlý únik z dosahu útočícího monstra nebo dokonce užitečnou léčitelskou podporu pro lovce i jeho společníky. Použití Hunter Arts v ten pravý moment může často znamenat klíčový zvrat v bitvě proti silnému monstru. Lovci ale mohou být vybaveni pouze omezeným množstvím těchto schopností a hráči tak budou muset pečlivě zvážit, které z nich nejlépe vyhovují jejich hernímu stylu.

Kromě dokonalého zvládnutí nových schopností svého lovce se pak hráči mohou na lovy vydat také jako Felyne v novém Prowler módu. Tito loajální chlupaté společníky bude v Monster Hunter Generations možné přímo ovládat v rámci singleplayeru i multiplayeru stejně jako za ně plnit speciální úkoly. Hráči mohou přepínat mezi Prowler a standardním módem snadno a rychle ze svého domu.

Prowleři mají výhodu nekonečné energie, takže se nemusí krmit Well Done Steaky pro obnovení svého ukazatele výdrže. Díky vlastní zásobě zdraví obnovujících žaludů s sebou navíc nemusí na rozdíl od lovců tahat elixíry. Sbírání surovin, jako je chytání brouků, rybaření nebo těžba, je v Prowler módu taktéž jednodušší, což umožní zkušenějším hráčům lépe rozvrhnout svůj čas na lov a výrobu stovek druhů nového vybavení, zbrojí a zbraní. Společně se zeštíhlením herních mechanik, celkovým zjednodušením jejich ovládání a schopností zúčastnit se jakéhokoliv singleplayerového nebo multiplayerového úkolu jsou tak Prowleři perfektním představením Monster Hunter série nováčkům, stejně jako skvělou příležitostí pro stovkami lovů zocelené lovce vyzkoušet si něco nového.

Společně s těmito zásadními novinkami dále Monster Hunter Generations představí:

 • Soupiska nových zákeřných monster v čele s Fated Four, elitní skupinou mocných monster představujících smrtelnou hrozbu pro každou ze čtyř herních vesnic stejně jako některé navrátivší se favority.
 • Speciální Deviant monstra, jako je Deadqueen Rathian a Grimclaw Tigrex, se vrací s novými rysy a schopnostmi, které zatopí i těm nejzkušenějším lovcům.
 • 21 různorodých loveckých lokací, které jsou mixem zcela nových map i oblíbených lovišť z předchozích her včetně některých, které budou na západě k vidění zcela poprvé.
 • V rámci spolupráce vznikly exklusivní kostýmy a zbraně pro lovce i prowlery založené na populárních sériích jako je Fire Emblem a další.
 • Lokální i online kooperační módy až pro čtyři hráče v libovolné kombinaci lovců a prowlerů.
 • Sbírání lístků skrze StreetPass pro získání přístupu ke speciálním Deviant monster questům.
 • Hráči s uloženými daty ze hry Monster Hunter 4 Ultimate na svém zařízení z rodiny Nintendo 3DS obdrží speciální balíček předmětů obsahující exklusivní Palico zbroj, elixíry, herní peníze a další, pokud budou hrát Monster Hunter Generations na stejném zařízení.
 • Dotyková obrazovka zařízení z rodiny Nintendo 3DS umožňuje okamžitý přístup k herním mapám a zamknutí zaměřování u velkých monster. Majitelé handheldů New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL pak budou moci těžit také z lepšího ovládání kamery za pomoci C-sticku a dodatečných ZL a ZR tlačítek, na která si budou moci namapovat dodatečné funkce.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  3

  Necromunda: Hired Gun

  5

  Alex Kidd in Miracle World DX

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  8

  Chivalry 2

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance