thumbnail

Nový trailer na Scarlet Nexus, hra vyjde příští rok v létě

Martin Šmíd , 12.12.2020 12:33,  3

Herní vydavatel Bandai Namco připravuje pro současné i next-gen konzole akční hru Scarlet Nexus, která zatím vypadá ze všech ukázek docela dobře. Nyní bylo oznámeno, že hra vyjde v létě příštího roku, navíc jsme se dočkali i nového traileru s dalšími podrobnostmi. Vše naleznete níže v novince.

Zdroj: Tisková zpráva

Popisek z tiskové zprávy

Nepřátelská stvořeni pojmenovaná "Others" sestoupila z nebe do světa, kde jsou lide propojeni skrze mozkovou aktivitu. Lidstvu hrozí od příšer vyhubení, a tak se zbytky lidstva shromáždily do velkých opevněných měst. Jedním z nich je město New Himuka, které je bráněno speciální skupinou bojovníků s názvem Other Suppression Force (OSF). Vydejte se na cestu členů OSF Yuito Sumeragi a Kasane Randall, jenž jsou dvě hratelné postavy každý se svou speciální sadou bojových dovedností. Příběh hry lze sledovat ze strany Yuita, ale také z pohledu Kasane, což přináší dva různé zážitky.

Obě postavy budou těžit z podpory členů odboje OFS, jenž jsou poslední obranou linií lidstva. Všichni rekruti OFS mají speciální a specifické schopnosti, které si Kisane a Yuito mohu propůjčit a díky tomu nabízejí více herních možností, které spojují všechny dohromady.                         

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Little Nightmares II

  7

  Tormented Souls

  8

  Tribes of Midgard

  7

  The Ascent

  9

  Psychonauts 2

  8

  WRC 10