thumbnail

Nový trailer na hru Ever Oasis

Martin Šmíd , 09.06.2017 12:48,  1

Už tento měsíc vychází pro kapesní konzoli Nintendo 3DS nadějně vypadající RPG hra Ever Oasis, v níž se budeme starat o poslední oázu. Dnes tu máme od Nintenda nový trailer, který nám hru blíže představuje, od soubojů s rozmanitými nepřáteli, po plnění úkolů i další herní prvky. Na trailer se podívejte níže v novince. Jak se vám hra líbí?

Zdroj: Tisková zpráva

Popis hry z tiskové zprávy od Nintenda

Ever Oasis je zcela nové akční dobrodružné RPG vyvinuté studiem Grezzo, které stojí také za převedením her The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D a The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D na handheldy z rodiny Nintendo 3DS. Hráči se zde v Seedlinga musí spojit s vodním duchem Esnou a vybudovat novou oázu v poušti, která bude sloužit jako bezpečné místo ve světě, který ohrožuje životy beroucí Chaos. Hráči mohou pomáhat návštěvníkům, kteří navštíví jejich oázu, a povzbudit je tak k tomu, aby se v ní usídlili a otevřeli si zde své vlastní obchody, ve hře nazývané Bloom Booths. Tyto stánky budou hráčům generovat příjem a časem transformují jejich oázu v prosperující obchodní uzel překypující životem. Hrdinové budou muset taktéž vyrazit do pouště a shánět zde cenné suroviny a odhalovat tajemství ukrytá v mnoha hádankami překypujícími dungeony. Bude taktéž potřeba získat nové spojence, protože Chaos natahuje svá chapadla po celé poušti a jeho zhoubný vliv mění místní život na nepřátele připravené zatáhnout hráče a jeho skupinu do napínavých real time soubojů.

Dohromady tohle všechno spojuje příběh, který tvoří emoční srdce celé hry. Jak pan Ishii nedávno vysvětlil, příběh byl navržen tak, aby ilustroval důležitost laskavosti a v průběhu hraní dokázal skutečně pohnout srdcem hráče. Příběh hry Ever Oasis je o spolupráci a vzájemné podpoře mezi přáteli, takže hlavní hrdina nedokáže všechno zvládnout sám. Hráči tak narazí na řadu situací, kde k dalšímu postupu budou potřebovat pomoc některého z obyvatel oázy. Při sbírání surovin tak hráči postupně zjistí, že přátelství může být ta nejdůležitější surovina ze všech.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Ion Fury

  9

  Borderlands Legendary Collection

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  8

  Trials of Mana

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  9

  Desperados III