thumbnail

Nový trailer na hru Ancestors: The Humankind Odyssey

Martin Šmíd , 25.08.2019 21:37,  5

Tento týden prakticky odstartuje podzimní sezóna vydáním hned několika nových her. Jednou z nich je i survival dobrodružná hra Ancestors: The Humankind Odyssey od studia Panache Digital Games. Ta bude dostupná na PC, koncem roku se pak objeví i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Každopádně tu nyní máme od vývojářů na hru launch trailer, který láká poslední nerozhodnuté PC hráče, podívat se na něj můžete níže v novince. Brzy se dočkáme prvních ohlasů, takže uvidíme, jestli bude hra stát za delší čekání.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry

Ponoř se do nejúchvatnějšího příběhu lidské historie v adventuře z pohledu třetí osoby, v níž jenom ty určuješ základy a směr, kterým se bude ubírat vývoj našeho druhu.

Započni svou cestu přes Afriku éry neogénu jako jeden z našich hominoidních prapředků v dobách před 10 až 2 milióny let. Prosvišti korunami stromů v džungli, pronásleduj kořist přes zlatavou savanu a bojuj, abys přežil a dominoval v tomto nehostinném novém světě.

Vybuduj si svůj klan. Postupuj stěžejními etapami lidské evoluce, zdokonaluj své schopnosti a možnosti, které se budou předávat z generace na generaci. Aby sis zajistil energii a mohl čelit nespočtu hrozeb, které tě čekají, musíš jíst, pít a spát.

Tvoje činy se zapíšou do historie lidstva a určují přežití dalších generací tvého klanu

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  3

  Necromunda: Hired Gun

  8

  MotoGP 21

  6

  Biomutant

  9

  Returnal

  8

  New Pokémon Snap