thumbnail

Nový trailer na akci Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Martin Šmíd , 07.09.2019 10:25,  21

Herní vydavatel Ubisoft vypustil nový trailer na očekávanou akční hru Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Ten ji prakticky kompletně celou představuje, zaměřuje se totiž na ukázku světa, ale také se dotkne příběhového pozadí, kooperace, misí, zbraní, multiplayeru či podpory po vydání. Na trailer se podívejte níže v novince.

„Tentokrát nebyl žádný briefing. Váš elitní team amerických speciálních jednotek, Ghosts (Duchové), je ztracený za nepřátelskými liniemi v souostroví Auroa - byla to obyčejná průzkumná mise, ale váš vrtulník byl sestřelen a ztratili jste veškeré spojení se základnou. Proti vám stojí Vlci, vaši bývalí druhové ve zbrani, vedení plukovníkem Cole D. Walker (ztvárnil ho známý herec John Bernthal). V této oblasti sídlí technologická firma Skell a Vlci přeprogramovali jejich drony na arsenál smrtících zbraní a robotů. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka zasazená do rozmanitého, záhadného, nepřátelského otevřeného světa, kterou můžete hrát kompletně buď sami nebo v coopu až 4 hráčů,“ stojí v oficiálním popisku hry.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint vychází s českými titulky už začátkem příštího měsíce pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Subnautica: Below Zero

  9

  Mass Effect: Legendary Edition

  5

  Hood: Outlaws & Legends

  9

  Returnal

  9

  Resident Evil Village

  8

  New Pokémon Snap