thumbnail

Nový deníček na Days Gone se věnuje boji o přežití

Martin Šmíd , 05.02.2019 13:41,  39

Vývojáři ze studia Bend pomalu začínají více propagovat svoji připravovanou akční hru Days Gone, která vyjde koncem dubna exkluzivně pro konzoli PlayStation 4, u nás bude obsahovat české titulky. V posledních týdnech jsme tu měli hned dva deníčky, první se zaměřoval na svět jako takový, druhý následně na úpravu motorky, která je velmi důležitou součástí hratelnosti. Dnes tu máme další deníček, který je tentokrát zaměřen na protivníky, kterým bude hlavní hrdina Deacon St. John, ale také samotný boj o přežití.

V prvé řadě jde o freakery, což jsou virem zmutovaní lidé. Ti hibernují a drží se určitých migračních vzorců, přičemž nejvíce ze všeho milují chuť čerstvého masa. A to je čím dál vzácnější, takže si dokážete představit, že když hlavního hrdinu ucítí, budou se moci přetrhnout, aby se mohli zakousnout. Freakeři se ale pochopitelně dělí na několik druhů. Nejběžnější jsou ryzáci, kteří jsou pojmenovaní podle svého chování, pohybují se ve skupinkách a občas i velkých hordách. Na zraněné následně čekají menší zmutovaní lidé, kterým se říká Pulci. Ti jdou hlavně po zraněných jedincích, případně po těch, kdo vstoupí do jejich teritoria. Velmi nebezpečné jsou i Sirény, které umí přivolat hmyzáky.

Aby bylo možné s protivníky bojovat, budete potřebovat pochopitelně zbraně, a těch bude ve hře hodně. Budete je moci získat od padlých nepřátel, ale také v táborech za herní měnu. Stejně jako zbraně jsou důležité i schopnosti, které bude možné během hraní vylepšovat. Více už ale níže v novince v deníčku, který obsahuje české titulky.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  The Legend of Zelda Link’s Awakening

  7

  The Dark Pictures: Man of Medan

  10

  Monster Hunter World: Iceborne

  7

  NHL 20

  8

  Wreckfest

  7

  The Surge 2