thumbnail

Nové střípky o akční hře Godfall

Martin Šmíd , 11.04.2020 12:37,  24

Koncem minulého roku byla oznámena akční hra Godfall, která by měla vyjít koncem letošního roku pro konzoli PlayStation 5 a PC. Za ní stojí studio Counterplay Games, v němž pracuje řada zkušených vývojářů, kteří dříve pracovali na řadě úspěšných AAA her. Nyní přinesl Official PlayStation Magazine UK preview na hru s novými informacemi. Hned na začátku vývojáři potvrzují, že hra je vytvářena exkluzivně pro hardware nové generace, takže se na PlayStation 4 nedostane. Chtějí využít sílu nového CPU a GPU v PlayStationu 5, stejně jako velmi rychlého SSD. Každopádně ve hře se chopíte jednoho z přeživších rytířů, který má za cíl odvrátit apokalyptickou událost.

Co se týče přímo hratelnosti, pro Godfall se nechali vývojáři inspirovat řadou úspěšných her. V mnohém má připomínat Monster Hunter World, soubojový systém byl ovlivněn sérií Dark Souls. Souboje s protivníky mají být o správném načasování i čtení pohybu protivníků, přičemž vývojáři chtějí oceňovat i akčnější a agresivnější přístup hráčů k soubojům. Hra podporuje i kooperaci, no a pro ni se nechali vývojáři inspirovat u Destiny. Mělo by tak být možné se kdykoliv k někomu během mise připojit. Ostatně řada z nich dříve pracovala v Bungie na Destiny. Ve článku je zmíněno, že bossové mají počítat s tím, že na ně může jít více hráčů, takže souboje s nimi budou o to těžší a v kooperaci vyžadovat trochu jiný přístup.

Dále je zmíněno, že na začátku by mělo být možné si vybrat jednu ze tří tříd postavy. Třídy jsou tu přitom znázorněny brněním, každé bude mít trochu odlišné schopnosti. Postavu by ale mělo být možné upravovat i následně během hraní.

Zdroj: wccftech.com

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Marvel’s Spider-Man: Remastered

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  6

  Chronos: Before the Ashes

  9

  Hitman III

  8

  Immortals Fenyx Rising

  7

  Cyberpunk 2077