thumbnail

Nové obrázky z akční hry Nioh 2

Martin Šmíd , 22.08.2019 10:34,  22

Vývojáři ze studia Team Ninja usilovně pracují na pokračování výborné akční RPG hry Nioh, která si před více než dvěma lety získala obrovské množství fanoušků po celém světě. Začátkem léta proběhla uzavřená Alpha, které se dle vývojářů zúčastnilo přes 50 tisíc hráčů, přičemž mnozí následně odeslali i zpětnou vazbu. Za toto dnes vývojáři fanouškům poděkovali a říkají, že v současnosti hru ladí a berou si všechny připomínky k srdci.

Vývojáři dnes jen nepoděkovali, ale také vypustili jednak artwork hlavního hrdiny, ale také několik nových obrázků, na nichž jsou nová monstra. Ještě se ale vrátíme k hlavnímu hrdinovi, který je napůl člověk a napůl démon se schopnostmi Yokai. Jeho proměna na démona má být dle vývojářů epická, stejně jako jeho cesta, která ho zavede až do temné říše Yokaiů. Na nové obrázky se podívejte níže v novince.

Hra Nioh 2 je ve vývoji pro konzoli PlayStation 4. O vydání se postará v Evropě a Severní Americe jako u prvního dílu Sony. Více se o hře dozvíme příští měsíc na herní výstavě Tokyo Game Show 2019, kde nebude chybět nový trailer, hratelné demo a další informace.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Journey to the Savage Planet

  6

  Shenmue III

  8

  Arise: A Simple Story