thumbnail

Nová herní oznámení z prezentace PC Gaming Show

Martin Šmíd , 14.06.2021 00:45,  3

Letošní prezentace PC Gaming Show se sice primárně zaměřovala na hry, které vyjdou pro PC, ale také jsme byli svědky oznámení a představení her, které se dostanou i pro konzole. Většinou šlo o menší hry od nezávislých studií, ale to neznamená, že by se jim nevyplatilo věnovat pozornost. Proto je tu tento článek, v němž vám nyní nejzajímavější oznámení shrneme.

Zdroj: Tisková zpráva

Hra Orcs Must Die! 3, která byla doposud exkluzivní pro streamovací službu Google Stadia, míří konečně i na konzole PlayStation 4 a Xbox One, a to už 23. července.

Vývojáři ze studia Big Bad Wolf Studio vypustili nový trailer na svoji příběhovou RPG hru Vampire: The Masquerade – Swansong, v němž je představena Leysha.

Vývojáři ze studia Pocket Trap oznámili sportovní RPG hru Dodgeball Academia pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. S vydáním se počítá na letošní rok.

Vývojáři ze studia Okomotive oznámili přípravu atmosférické adventury FAR: Changing Tides odehrávající se v post-apokalyptickém světě, která je ve vývoji pro konzole PlayStation, Xbox a Nintendo Switch

Oznámena akční fantasy RPG hra Soulstice pro PC a konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S, v níž se krví určitě šetřit nebude.

Už začátkem srpna vyjde pro PC a konzole PlayStation a Xbox tahová strategie z first-person pohledu Lemnis Gate, která se dnes prezentovala novým trailerem.

Dočkali jsme se i nového traileru na hru Hello Neighbor 2, která míří na PC a konzole Xbox.

Během prezentace jsme se dočkali i nového traileru na survival akci Chernobylite, která vychází už příští měsíc.

Oznámeno RPGško inspirované hrami z devadesátek SacriFire pro PC a všechny současné konzole.  


Jaká hra z PC Gaming Show vás nejvíce zaujala? 

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  F1 2021

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  5

  Alex Kidd in Miracle World DX

  7

  Mario Golf: Super Rush

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  3

  Necromunda: Hired Gun