thumbnail

Nioh 2 nebude obsahovat lehkou obtížnost, oznámena otevřená beta

Martin Šmíd , 15.09.2019 10:24,  34

Když vyšla letos na jaře akce Sekiro: Shadows Die Twice od studia From Software, začalo se spekulovat, jestli by tyto hry neměly obsahovat i lehkou obtížnost pro méně zdatné hráče. I proto nyní padla otázka na Tokyo Games Show, jak na tom bude připravovaná akční RPG hr Nioh 2, která vyjde začátkem příštího roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. K ní se vyjádřil producent Fumihiko Yasuda. Podle něj se připravuje pouze jedna obtížnost, která bude pro všechny hráče stejná.

Zároveň dodal, že hra rozhodně lehká nebude a udrží laťku, kterou nastavil první díl. Aby si mohli hru užít i méně zdatnější hráči a porazit všechny bosse, bude možné si přivolat na pomoc kamarády či náhodné hráče skrze online kooperativní multiplayer. Toto už dobře fungovalo u prvního dílu, ale novinkou bude možnost vyvolat duchy jiných hráčů díky asynchronnímu multiplayeru.

Jak na tom obtížnost bude, uvidíme už začátkem listopadu. Dnes totiž vývojáři ze studia Team Ninja oznámili otevřenou betu, která bude dostupná od 1. do 10. Listopadu skrze PlayStation Store. Co bude obsahem bety, se dozvíme později.

Zdroj: Gematsu

Prezentace hry Nioh 2 na Tokyo Games Show 2019

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Shenmue III

  8

  Arise: A Simple Story

  8

  Pokémon: Sword/Shield