thumbnail

Next-gen upgrade u hry Horizon Forbidden West bude nakonec zdarma

Martin Šmíd , 05.09.2021 09:45,  315

Tento týden Sony spustila předobjednávky na svoji očekávanou akční hru Horizon Forbidden West, navíc představila jednotlivé edice, které budou k dispozici pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Čím moc nepotěšila, tak oznámením, že pokud si zakoupíte PlayStation 4 verzi v normální edici, nebude možné ji následně zdarma upgradovat na PlayStation 5 verzi. Upgrade zdarma se měl týkat jen dražších edicí. Tím Sony fanoušky pěkně naštvala, čemuž se nelze moc divit, zvláště když next-gen upgrady nabízí Microsoft u svých her na konzolích Xbox zcela zdarma. Nyní Jim Ryan oznámil, že nakonec tomu tak nebude a upgrade bude u hry Horizon Forbidden West zdarma.

„Čtvrtek měl být oslavou hry Horizon Forbidden West a úžasného týmu Guerrilla, který na ní pracuje, aby mohla vyjít 18. února 2022. V loňském roce jsme se zavázali, že budeme dodávat bezplatné upgrady pro naše launch cross-gen hry, mezi nimiž je i Horizon Forbidden West. Ačkoliv velký dopad pandemie odsunul naši hru mimo launch období, za svoji nabídkou si stále stojíme. Hráči, kteří si zakoupí Horizon Forbidden West pro PlayStation 4, budou moci následně zdarma upgradovat na PlayStation 5 verzi,“ oznámil Jim Ryan, generální ředitel Sony Interactive Entertainment.

Zároveň oznámil, že do budoucna nebudou next-gen upgrady u first-party her zdarma, ale za menší poplatek. „Dneska bych zároveň rád potvrdil, že exkluzivní first-party hry od PlayStation Studios, budou nabízet do budoucna upgrade z PlayStation 4 verze na PlayStation 5 verzi za 10 dolarů/euro. To se bude týkat dalšího God of War, Gran Turismo 7 a dalších cross-gen her vydaných společností Sony Interactive Entertainment,“ dodal.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  FIFA 22

  7

  World War Z: Aftermath

  7

  Life is Strange: True Colors

  8

  WRC 10

  9

  Kena: Bridge of Spirits

  9

  Diablo II: Resurrected