thumbnail

Několik nových podrobností o remaku hry Resident Evil 3

Martin Šmíd , 10.01.2020 14:20,  28

Poslední číslo oficiálního PlayStation magazínu přineslo několik zcela nových informací o připravovaném remaku hry Resident Evil 3, který vyjde začátkem dubna letošního roku pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Producent Peter Fabiano byl nejprve dotázán, jestli remake jako originál bude nabízet různá zakončení. Na tuto otázku ale odpověděl hned ne. Na druhou stranu ale zmínil, že remake bude obsahovat i několik novinek oproti originálu, třeba více sekcí za Carlose Oliveiru. Jde o žoldáka pracujícího pro Umbrellu, který se připojil k Jill, aby jí a jejím lidem pomohl v Raccoon City po vypuknutí virové epidemie.

Řeč následně padla i kolem Nemesis, ikonického monstra, které nebude v remaku hry chybět. A vývojáři tohoto padoucha ještě vylepšili, aby naháněl co největší hrůzu. Jednak vzhled má být děsivější, ale zároveň má mít Nemesis vylepšenou umělou inteligenci po vzoru Tyranta (Mr. X) z druhého dílu. Může navíc volně putovat po Raccoon City a nikdy nebudete přesně vědět, kdy na něj narazíte. „Resident Evil 3 má více otevřených lokací a jedna z věcí, které dělají Nemesis tak děsivým protivníkem je, že je vytrvalý a nikdy nevíte, kdy a kde se může objevit,“ říká Peter Fabiano.

Poslední část rozhovoru se točila kolem režimu Mercenaries, který u remaku Resident Evil 3 nebude přítomný. Místo něj se vývojáři rozhodli zařadit nedávno představenou asymetrickou 4v1 multiplayerovou hru Resident Evil Resistance.

Zdroj: IGN

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Star Wars: Squadrons

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  7

  FIFA 21

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  8

  Crash Bandicoot 4: It's About Time

  9

  Super Mario 3D All-Stars