thumbnail

Neil Druckmann: The Last of Us Part II je nejambicióznější a největší hra v historii Naughty Dogu

Martin Šmíd , 24.09.2019 23:10,  48

Před zhruba hodinou jsme se konečně dozvěděli, že akční hra The Last of Us Part II vyjde 21. února příštího roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Trailer jste už určitě viděli, přičemž nyní se k oznámení vyjádřil i režisér hry Neil Druckmann.

"Na této hře jsme začali pracovat před více než pěti lety. Je těžké popsat ten obrovský tlak, zvláště po první hře. Víme, jak moc milujete tento svět a jeho postavy, zejména Ellie a Joela. Věřte mi, že jsme také velkými fanoušky. To je důvod, proč jsme strávili roky tvorbou této hry, jejíž příběh se zabývá základní otázkou: Jak daleko byste zašli při cestě za spravedlností proti lidem, kteří zranili ty, které milujete? Je to velmi emotivní příběh se složitými tématy, které se hodí do světa The Last of Us. Velmi brzy jsme si uvědomili, že jsme začali vytvářet nejambicióznější a nejdelší hru v celé naší 35leté historii studia Naughty Dog.“ - Neil Druckmann, režisér hry The Last of Us Part II

Zároveň jsme se dozvěděli, že hra The Last of Us Part II vyjde hned na 2 Blu-ray Discích, což jen poukazuje na její velikost.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Marvel’s Iron Man VR

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  9

  Creaks

  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  7

  Destroy All Humans!

  8

  Ghost of Tsushima