thumbnail

Naughty Dog už nabírá vývojáře na další velkou hru pro jednoho hráče

Martin Šmíd , 10.07.2020 11:25,  48

Vývojáři ze studia Naughty Dog dostali po dokončení výborné akce The Last of Us: Part II zasloužené volno, ale nyní už Neil Druckmann a spol určitě přemýšlejí, do čeho dalšího se pustí. Není vyloučeno třetí The Last of Us, ale klidně se mohou pustit i do vývoje zcela nové značky. To ukážou až následující týdny. Každopádně studio Naughty Dog nyní začalo nabírat další vývojáře, kteří budou na nové velké hře pro konzoli PlayStation 5 pracovat. Hledá se třeba designé levelů, který bude mít na starost návrh prostředí v neoznámení hře pro jednoho hráče. Stejně tak studio hledá animátora pro souboje na blízko. Více informací zatím nemáme, ale je očividné, že vývoj nové velké singleplayerové hry brzy začne, pokud se tak ještě nestalo.

Studio Naughty Dog hledá i nové lidi do svého ICE Teamu, kteří budou analyzovat grafiku u nové generace konzolí, ale také mít na starost vytváření nových nástrojů. Ty následně nebudou používat jen vývojáři z Naughty Dogu, ale i další first-party studia Sony.

Po těchto informacích je otázka, jestli ve studiu Naughty Dog i nadále počítají s multiplayerovým projektem ze světa The Last of Us. Původně měl být multiplayer zahrnut v The Last of Us: Part II, ale následně se vývojáři rozhodli zaměřit na hlavní příběhovou část. V září minulého roku jsme se pak dozvěděli, že se multiplayerové části dočkáme, ale až později. Klidně je možné, že se velká část vývojářů bude věnovat v následujících měsících multiplayerovému projektu a další vývojáři zcela nové hře. Ostatně tohle rozdělení by nebylo pro studio Naughty Dog něčím novým. Po dokončení Uncharted 4 se část studia vrhla na rozšíření Uncharted: The Lost Legacy a další na The Last of Us: Part II.

Zdroj: pushsquare.com

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Vader Immortal: A Star Wars VR

  8

  Star Wars: Squadrons

  7

  Project CARS 3

  8

  Crash Bandicoot 4: It's About Time

  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning