thumbnail

Následující týden ve znamení Star Wars: Battlefront 2 a L.A. Noire

Martin Šmíd , 12.11.2017 01:40,  31

Další náročnější týden na naše peněženky je za námi, ale to neznamená, že by nám herní vydavatelé dali odpočinout. Už příští týden vyjde několik dalších zajímavých her, jimž bude určitě kralovat akce Star Wars: Battlefront 2 od studia DICE, která nabídne i singleplayerovou kampaň, ale také remaster povedené detektivky L.A. Noire. Více níže v souhrnu.

Zdroj: Konzolista.cz

L.A. Noire - Celkem dlouho se spekulovalo o remasteru povedené detektivní akční hry L.A. Noire. Studio rockstar Games nejprve mlžilo, ale následně ho oficiálně potvrdilo, přičemž k jeho vydání dojde už příští týden. „Hra se odehrává ve světě násilí a korupce poválečného Los Angeles. L.A. Noire je kriminální příběh, který bezchybně spojuje vyšetřování zločinu, pátrání po stopách, honičky v autech a přestřelky. To vše v revoluční hratelnosti, která umožňuje hráči číst emoce jednotlivých postav, aby se mohl dopátrat pravdy. Hráči tu převezmou roli Cola Phelpse, vyznamenaného válečného veterána, který postupně stoupá na postu losangelské policie řešením série otřesných vražd a dalších zločinů, které mu předkládá samotné temné srdce Los Angeles v době hollywoodského zlatého věku,“ stojí v popisku. Hra v remasteru na současné konzole bude obsahovat pochopitelně hezčí vizuální zpracování a veškerý dodatečný obsah. Switch verze zase nabídne speciální úpravy pro gyroskopické ovládání a 3D rumble vibrace.

Star Wars: Battlefront 2 – Hlavní událostí týdne bude bezpochyby vydání akční hry Star Wars: Battlefront 2 od studia DICE. Ta nabídne jak robustní multiplayerovou část, tak vůbec poprvé i singleplayerovou kampaň o dílce 5.7 hodin. V ní budeme hrát za velitelku Galaktického impéria jménem Iden Versio, která vede speciální jednotku Inferno Squadron. Cílem je jediné, pomstít smrt císaře Palpatina, k níž došlo v epizodě Návrat Jediho.

Lego Marvel Super Heroes 2 – Jestli máte rádi LEGO, určitě vám udělá v příštím týdnu radost hra s Marvel univerzem, která bude navazovat na úspěšného několik let starého předchůdce. LEGO Marvel Super Heroes 2 přinese kromě originálního příběhu také nové herní prvky, jako je například ovládání času a kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče. Budete navíc moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain America, Spider-Man 2099, Thoe, Hulk, Strážci Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho dalších. Hra bude dostupná pro všechny možné konzole.

Pokemon Ultra Sun and Pokemon Ultra Moon - Pokud patříte mezi fanoušky Pokémonů, už příští týden se budete moci vrátit na ostrov Alola ve vylepšené verzi loňské hry, která přinese nové výzvy, Pokémony a další zajímavé herní novinky. 

Skyrim VR a Skyrim pro Switch – Ačkoliv akční RPG hra The Elder Scrolls V: Skyrim letos oslaví už šesté narozeniny, pořád je o ní mezi hráči velký zájem a patří rovněž mezi nejpopulárnější hry od Bethesdy. I proto příští týden vyjde hra hned ve dvou nových verzích. Tou první je pro virtuální realitu od Sony Playstation VR, druhou verzí je pro konzoli Nintendo Switch. Díky ní si tak poprvé budete moci The Elder Scrolls V: Skyrim užít i na cestách. Obě verze obsahují jak celou původní hru, tak velká rozšíření Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

The Sims 4 – Hra The Sims 4 už nějakou dobu slaví úspěch na PC, kde má miliony svých příznivců. Nyní v EA usoudili, že je správný čas hru přinést i pro současné konzole PlayStation 4 a Xbox One, na které se navíc dostane bez větších změn. Samozřejmě se trochu změní interface, ale jinak by hratelnost a hlavně veškerý obsah měl být stejný, jako je tomu na PC. Pokud si hru předobjednáte, získáte speciální Perfect Patio Stuff Pack, který obsahuje vířivky, více oblečků i bonusové dekorace, abyste si mohli ještě lépe uzpůsobit svoje bydlení. A pokud to s The Sims 4 budete myslet vážně, nejvíce obsahu nabídne speciální Deluxe Party edice. Nyní jen doufat, že vývojáři opravdu přijdou s poctivým portem, protože jsme přesvědčeni, že i na konzolích si mohou získat docela velkou skupinku fanoušků.

Outcast: Second Contact - Vývojáři z Bigben a Appeal Studio docela dlouho připravovali akční adventuru Outcast – Second Contact, která se konečně dostane příští týden na PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One. Možná starším hráčům název něco říká, není se čemu divit, protože jde o remake klasiky Outcast z roku 1999, která jako jedna z prvních nabídla velký otevřený svět. „Jako Cutter Slade se mohou hráči ponořit do neobyčejné krajiny planety Adelpha a odhalit její tajemství, a navíc zabránit strašlivé katastrofě. Navíc některé věci překvapí i fanoušky originálu,“ stálo v popisku během oznámení. „Outcast se odehrává v blízké budoucnosti, kdy lidstvo objevilo existenci paralelního světa Adelpha. Americká vláda, která stála za objevem, poslala do tohoto světa sondu. Experiment je ale neúspěšný, protože sonda je zničena, což způsobí deformaci časoprostoru, což znamená velkou hrozbu pro Zemi,“ dodávají vývojáři.

Demon Gaze II

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Marvel’s Spider-Man

  8

  Shenmue I/Shenmue II remaster

  9

  Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

  9

  Destiny 2: Forsaken

  9

  F1 2018

  5

  We Happy Few