thumbnail

Na Nintendo Switch se dostanou tři klasické Oddworld hry

Martin Šmíd , 08.01.2020 12:58,  2

Herní vydavatel Microids tento týden oznámil dohodu se studiem Oddworld Inhabitants, díky níž se na konzoli Nintendo Switch dostanou hned tři klasické hry ze série Oddworld. První má být už oznámený Oddworld: Stranger’s Wrath HD, který vyjde 23. ledna skrze eShop a následně se v prvním čtvrtletí objeví i v krabicové verzi. Další dvě hry budou následovat v dalších měsících. Jaké to budou, v současnosti zatím nevíme.

„Jsme velmi rádi, že jsme dosáhli dohody se studiem Oddworld Inhabitants na vydání tří klasických Oddworld her pro Nintendo Switch. Dáme si pozor, abychom zajistili, že tato mistrovská díla dostanou pozornost, kterou si zaslouží. Všechny tyto tři hry se hodí do našeho katalogu, v němž navíc retro hry mají velmi významné místo. Oddworld hry zaujaly celou generaci hráčů a někteří naši zaměstnanci dokonce dříve pracovali s týmem GT Interactive na vydání původní hry před dvaceti lety,“ stojí v oznámení herního vydavatele Microids.

Studio Oddworld Inhabitants plánuje na letošní rok kromě těchto tří klasických titulů i novinku Oddworld: Soulstorm pro PC a konzole, která ale zatím nemá stanovené datum vydání.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Resident Evil 3

  7

  Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX

  6

  Bleeding Edge

  9

  Nioh 2

  9

  DOOM Eternal

  8

  Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle